אודות

שלום רב, אנחנו מאוד שמחים וגאים שבחרת לפנות אלינו ולהביע עניין בשירות של Hair Master ישראל, החברה הבינלאומית להשתלות שיער.

למרות שאנו מקבלים פניות מרובות, מבחינתנו זה ממש לא מובן מאליו וחשוב לנו לתת מקסימום יחס אישי.

חברת Hair Master הינה בעלת ניסיון עשיר בתחום ומתמחה בקישור, ארגון, תיאום, תרגום וליווי להשתלת שיער בשיטת הFUE והDHI וטיפולים נוספים בחו"ל.
החברה הינה חברה בע"מ, מאוגדת ע"פ חוק בישראל ומפוקחת ע"י מנהל רפואי שהינו רופא ישראלי.

אודות הייר מאסטר

רקע על החברה

מאחר והבעת התענינותך בשירות שלנו, חשוב לנו לתת לך פרטים ראשוניים ורקע על החברה, ויחודיותו של השירות שלנו. אנו רוצים לתת לך הסבר ופרטים על בתי החולים, הקליניקות והרופאים השותפים שלנו בטורקיה וביוון ובעצם למה לבחור בנו ולא בהרבה אחרים שפועלים בשוק השתלות השיער.

כמובן שמנהלת הלקוחות שלנו דניאל תתן לך באופן אישי ופרטני את כל המידע טלפונית ו/בפגישה אישית אך אנו ממליצים על קריאתו של ההסבר שכתבנו עבורך כאן.

קריאת ההסבר הבא לא רק שתסייע לך בהחלטה לגבי ההליך והיכן כדאי לבצעו אלא גם תעשיר אותך במידע רב שבד"כ לא תקבל/י במקום אחר, לכן שווה להשקיע מספר דקות ולקרוא בעיון.

ראשית נשאלת השאלה מדוע בכלל לבצע השתלת שיער? פשוט מאוד, כי זה עובד ועובד מצוין.
אחוזי ההצלחה מעולים והתוצאות המוצלחות מוכחות כבר לאורך שנים רבות.

כמובן שאם התעניינת, אז כנראה את/ה חושב/ת על האפשרות הטובה שלא להשלים עם ההתקרחות/הדלדלות השיער ולהחזיר לעצמך שיער טבעי, צפוף, בריא ומלא שהוא שיער אמיתי שלך.
זאת על מנת לחזור למצב של ראש מלא שיער…ממש כמו שהיה לך בעבר

הייר מאסטר ביטוח בריאות

שיטת השתלת שיער החדשנית של Hair Master

שיטת ההשתלה החדשנית והמתקדמת ביותר הקיימת היום, היא שיטת ה-Follicular unit extraction או בקיצור FUE.
בשיטת זו מוציאים את הזקיקים החזקים שקיימים אצלך באיזור התורם (החלק האחורי של הראש, עורף וצדדים) באופן נקי ,שאינו מותיר צלקות, תפרים וללא כאב מיותר ומשתילים אותם באיזור המקריח/דליל.
ההליך קורה במרבית המקרים בתוך יום טיפול אחד, בהרדמה מקומית בלבד ותוך מספר שעות, יש לך שיער על הראש.
כבר ביום למחרת אין שום מניעה מלחזור לשגרה (אף כי ישנן הגבלות מסויימות שהינן מינוריות לשבוע הראשון והחודש הראשון, מה הן הגבלות אלו לעומת הגשמת חלום של שנים ותוצאה מצויינת).
תוכל/י להתעניין עוד, לחקור ולקרוא ברשת על הנושא ולקבל עוד מידע על השיטה.