HairMaster הינה הנציגה הבלעדית והשותפה הישראלית של קליניקת COSMEDICA העולמית אשר בבעלותו של ד"ר לבנט אקאר ונמצאת בבית החולים האוניברסיטאי מדיקל פארק שבפלוריה, איסטנבול.

את החברה הקים לפני שלוש שנים היזם ואיש העסקים שחר סאם סידס, בעל ניסיון של כשני עשורים בתחום הרפואה האסתטית, אשר החזיק במשרות בכירות בתחום, בינן גם כמנכ"ל אמריקן לייזר, חברת האסתטיקה הרפואית הגדולה בישראל.

השותפות עם ד"ר אקאר, אחד מאמני השתלות השיער בעולם, הייתה פרי עבודה מאומצת של מחקר אותו ביצע שחר שכלל בדיקת סטנדרטים של מעל 50 קליניקות בטורקיה, ובעוד מדינות רבות מחוצה לה.

החברה החליטה על שיתוף פעולה בלעדי עם הקליניקה של ד"ר אקאר לאחר שנוכחה כי הקליניקה ששמה הולך לפניה, הינה בעלת הביקורות הטובות ביותר בפורומים הנחשבים, עובדת בסטנדרטים המחמירים ביותר ובעלת ניסיון עשיר של עשרות אלפי השתלות של מטופלים המגיעים מכל פינה בעולם.

מה שהיה הכי חשוב עבורנו בבחירת הקליניקה לשותפות עם הנציגות הישראלית הם בראש ובראשונה ההקפדה המחמירה ביותר על הפן הרפואי, הצוות, המכשור החדשני, וניסיונו של הרופא שנחשב מהטובים ביותר בעולם בתחום.

כמו כן כאשר לנגד עיניו של שחר היה הרצון שמטופליו יקבלו את הטוב ביותר, נבחנו עבודות של עשרות רופאים בעלי שם, על מנת להשוות את המיומנות, הדיוק והכי חשוב המראה הטבעי. ד"ר אקאר וקליניקה קוסמדיקה ללא כל ספק עמדו בכל הקריטריונים וכיום שיתוף הפעולה הנ"ל הביא כבר מעל 1,000 מטופלים מישראל שהגשימו את חלומם להשתלת השיער האיכותית ביותר בסטנדרטים המחמירים ביותר ותוך שמירה על קו טבעי לחלוטין.

אודותינו
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הנהלת החברה

שחר סאם סידס מייסד ומנכ

הרופא שלנו בטורקיה

 • ד״ר לבנט אקאר – Dr. Levent Acar

  קליניקה קוסמדיקה      COSMEDICA CLINIC

  ד״ר לרפואה, חבר האיגוד העולמי של מומחי השתלות השיער, יליד גרמניה ובוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת איסטנבול, טורקיה.

  את השכלתו בתחום האסתטיקה הרפואית והשתלות השיער רכש בגרמניה ובטורקיה.

  בשנת 2005 החל את דרכו בתחום השתלות השיער וזמן קצר לאחר מכן הקים את המרכז הרפואי לאסתטיקה Cosmedica באיסנטבול.

  ד״ר אקאר הינו מחלוצי הרופאים שהביאו את שיטת FUE להשתלת שיער לתודעה בטורקיה ובעולם.

  המרכז הרפואי שהקים היה הראשון ששיתף פעולה בתחום השתלות השיער עם בתי החולים המובילים בטורקיה, והיה הראשון מבין הקליניקות הקיימות בתחום לקבל את הרשיון של משרד הבריאות הטורקי.

  ד״ר אקאר הוא חבר באיגוד העולמי של מומחי השתלות השיער, ה- ISHRS אשר חברים בו רק הרופאים שעומדים בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בתחום.

  ד״ר אקאר הוא ״גורו״ עטור פרסים בכל הנוגע לשיטות השונות ,החידושים וההתפתחויות של תחום השתלת השיער והוא משמש כמדריך מקצועי לרופאים וצוותים רפואיים ונחשב למרצה מבוקש.

  נסיונו העשיר של ד״ר אקאר בתחום זה מונה עשרות אלפי השתלות שיער של מטופלים מ-92 מדינות ברחבי העולם והתוצאות האיכותיות של קליניקת Cosmedica שבבעלותו וניהולו מככבות בפורומים אינטרנטיים מובילים ובינלאומיים.

  לחצו לצפייה בחוברת המידע

ביה"ח בו אנו מבצעים את ההשתלה:

איתנו אתה יכול להיות בטוח שאתה בטוח, הליך השתלת השיער מבוצע בבית חולים פרטי מהמאובזרים והמפוארים ביותר.

המרכז הרפואי האוניברסיטאי Medical Park שבאיסטנבול שנבנה בסטנדרטים אמריקאים, שהם מהמחמירים בעולם.

בית חולים חדיש זה הוא אחד מהגדולים והידועים באיסטנבול, וקיימות בו כל המחלקות כמו בכל בית חולים בישראל ובעולם המערבי.

Beşyol Mahallesi, Akasya Sk., 34295 Küçükçekmece / İstanbul- TURKEY

הרופא שלנו ביוון

 • ד״ר אנסטוסיוס ווקריס – Dr. Anastasios Vekris

  ד"ר לרפואה ומומחה בכירורגיה פלסטית. קליניקת אדוואנסד הייר קליניק Plastic surgeon

  חבר האגודה לכירורגיה פלסטית היוונית ורשום במרשם המומחים של המועצה הרפואית הכללית בבריטניה.

  חבר בכיר באיגוד העולמי של משתילי השיער, (ISHRS) , באיגודים המדעיים החשובים בעולם.

  ד"ר ווקריס סיים את לימודי התואר הראשון בפקולטה לרפואה באוניברסיטת יואנינה, התמחה במשך שנים רבות בכירורגיה כללית וכירורגיה פלסטית, שחזור ואסתטיקה, כירורגיה מיקרוסקופית וכוויות בבית החולים האוניברסיטאי ביואנינה ובמרכז הרפואי לאנסיו באתונה.

  לאחר קבלת ההתמחות בכירורגיה פלסטית, התמחה בניתוחים לשחזור והשתלת שיער בכמה מהמרכזים הנודעים ביותר בעולם, בין היתר בבתי חולים בדרום קוריאה, לונדון וסן פרנסיסקו.

  ד"ר ווקריס הוא מיקרוכירורג מיומן ונחשב לאחד המומחים המובילים בעולם בתחום השתלת שיער, ביצע מעל 20,000 השתלות שיער ביוון, בריטניה, צרפת, ארה"ב ובנסיכויות המפרץ. בין מטופליו אישים רבים בעלי שם עולמי בתחומי התקשורת, הבידור והעסקים.

  ד"ר ווקריס הוא הבעלים והמנכ"ל של 13 קליניקות מצליחות ברחבי יוון וקפריסין. בעשור האחרון הדריך, הכשיר והסמיך בתחום ההשתלות, עשרות רופאים ואחיות, ביוון ובעוד מדינות רבות בעולם.

  צוותיו הרפואיים המוכשרים מבצעים מדי יום תחת ניהולו ופיקוחו השתלות שיער בשיטות המתקדמות ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  ד"ר ווקריס הוא נואם ודובר מבוקש בכנסים בינלאומיים העוסקים בתחום, כתב מעל 80 מאמרים רפואיים והוא משתתף קבוע בתוכניות רפואה בטלוויזיה היוונית.

  לחצו לצפייה בחוברת המידע

   

   

המרכז הרפואי שלנו ביוון

המרכז הרפואי באתונה הוא הבסיס של רשת מובילה של אחד עשר מרכזים רפואיים חדישים ומתקדמים שפרוסים ברחבי יוון וקפריסין.

הקליניקה המפוארת והיוקרתית להשתלת שיער במרכז הרפואי היא בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם ועומדת בתקינה האירופאית המחמירה.

בקליניקה תוכלו ליהנות מחדר פרטי VIP  לנוחיותכם בימי ההליך וכן מהדאגה הקפדנית של הצוות הרפואי שיהיה שם על מנת להעניק חוויה מקצועית ללא פשרות.

שם בית החולים: AHC  אתונה

כתובת : Ventiri 5 Athens Greece

השתלת שיער בטורקיה

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333