שיער דליל ונשירת שיער הן שתי תופעות שונות. רבים מבלבלים בין התקרחות לבין נשירת שיער, שהיא תופעה טבעית לגמרי. בממוצע, נושרות מראשנו כל יום כ-40 שערות, האם ידעתם? זה לא מה שמוביל להתקרחות. מה שמוביל להתקרחות הוא הידלדלות השיער. איך מזהים שיער דליל? כיצד ניתן לפתור את הבעיה? ומדוע הפתרון הטוב ביותר שאנו ממליצים הוא השתלת שיער?

זיהוי שיער דליל

כאמור, חשוב להבין אם מדובר בנשירה או בדילול. בכל מקרה ההמלצה היא, אם אתם רואים שהבלורית שלכם אינה כתמול שלשום, לפנות לייעוץ מקצועי, קודם כל. ברוב המקרים אנו מנסים להסתיר את ההתקרחות, לחבוש כובע (פוגע עוד יותר) וחבל. ברגע שאתם שמים לב שהשיער פחות בריא, פחות קורן, פחות רעמתי, זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי. מובן שאם כבר התקדמתם קדימה, המידע בהמשך בהחלט עשוי לסייע לכם גם כן.

פתרונות לשיער דליל

ישנם מספר פתרונות שיער דליל מקצועיים וטובים, שימו לב שחלקם דורשים התייעצות מקצועית עם רופא:
שינוי תזונה – האוכל שאנו אוכלים בהחלט משפיע על בריאות גופנו בכלל ועל שערות ראשנו בפרט. מחקרים מראים כי תזונה מאוזנת בהחלט משפיעה על בריאות השיער. אחת הדרכים לטפל בהתקרחות היא באמצעות שינוי תזונה על ידי ליווי מקצועי. מחסור בחלבונים למשל יכול לגרום להתקרחות, מחסור בויטמינים ומינרלים גם כן. אבחון מקצועי ושינוי התזונה יכול בהחלט לשפר את המצב.
תכשירים למיניהם – חברות הקוסמטיקה מציעות שפע רב של תכשירים שניתן למרוח על הראש על מנת לטפל בתופעה של דילול והתקרחות.
תרופות – במידה והזקיקים בשיער לא נהרסו, ניתן ליטול תרופות בהתייעצות עם רופא כמובן, על מנת לשפר את המצב.
השתלת שיער – השתלת זקיקים בריאים מראשו של המטופל, לאיזורים המתקרחים, וכתוצאה מכך, צמיחה מחודשת של שערות!

פתרון מומלץ – השתלת שיער

מכל הפתרונות שהצענו, אנו בהחלט סבורים כי השתלת שיער היא הפיתרון הטוב ביותר. מדוע? ראשית, אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. לא מדובר בשינוי תזונה שאף אחד לא מבטיח לנו כלום, לא מדובר בתכשירים וקרמים או ויטמינים שנשים על ראשנו, שגם לא בטוח לגבי התוצאות. מדובר בהליך כירורגי, מדויק, אשר עושה את העבודה בצורה טובה מאוד.

השתלת שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה הן בהחלט החדשות המשמחות בעולם השתלות השיער. טורקיה בעלת שם עולמי בטכנולוגיות מתקדמות של השתלות שיער, בשל מקצועיות, אחוזים גבוהים של הצלחה, ומחירים שניתן לעמוד בהם. בשל כך, כבר אלפי גברים ישראלים ביצעו השתלות שיער בטורקיה, בהצלחה רבה.

ההליך בעצם מבוצע בהרדמה מקומית, בה נלקחים זקיקים בריאים מראשו של המטופל, ומושתלים באיזורים המתקרחים. התוצאה היא שלאחר שבועיים שלושה ניתן להתחיל לראות שערות שצמחו באיזורים המתקרחים, ולאחר חודשיים שלושה, צמיחה רחבה. הצמיחה הטבעית לאחר ההשתלה אמורה להמשיך כך לאורך כל חייו של המטופל.

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

או התקשר ישירות

073-7533333