השתלת שיער בגבות

הגבות שלנו הן אלו, בין היתר, שיוצרות את המראה האופייני אך ורק לנו וגם את הבעות הפנים השונות שלנו. באמצעות הגבות אנו יכולים להביע רגשות וליצור, למעשה, תקשורת עם האחר שהיא איננה מילולית. יחד עם זאת, הן יכולות לתרום לא מעט למראה הפנים וכשהן מטופחות, יפות וגם פרופורציונאליות הן הופכות אותנו לנאות ולנאים הרבה יותר.

מדוע צריך להשתיל גבות

ישנם כאלה, נשים וגם גברים, הסובלים מנשירת שיער בגבות. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, כאשר אצל נשים הסיבה העיקרית לכך היא התקרחות, בעקבותיה שיערות הגבה אינן צומחות. לעיתים טראומה גופנית היא הסיבה לכך, לעיתים בעיות גנטיות, לעיתים מריטת שיערות הגבה באופן כפייתי, לעיתים טיפולים כירורגיים או טיפולים רפואיים שונים ולעיתים אלו מחלות עור ובעיות בריאות אחרות שגורמות לנשירת שיער הגבות. האפשרויות המוצעות לסובלים מכך מתבססות על פיתוחים של השנים האחרונות והבולטת שבהן היא השתלת שיער בגבות.

למי מתאים הליך השתלת שיער בגבות

השתלת גבות יכולה להתאים הן לנשים והן לגברים ובכל הגילאים. בדרך כלל, ממליצים על אפשרות של השתלת שיער בגבות לכל אלה ששיער גבותיהם לא צמחו למשך תקופה של לפחות שנה או שנתיים ולמי שסובל מאיבוד מלא של שיערות הגבה או איבוד חלקי שלהן. השתלת שיער בגבות יכולה להחליף פתרונות אחרים, הנחשבים גם הם למקובלים כיום, כמו איפור קבוע בגבות או קעקועים. היתרון שבכך הוא היותה מענה המשווה לגבות מראה טבעי מאד, איננו מלווה בזיהומים אפשריים, בסיכון למחלות עור וגם בשינויים בגוון צבע הגבה.

השתלת שיער בגבות

כיצד מתבצע הליך השתלת גבות?

השתלת שיער בגבות היא הליך מיוחד, המצריך פנייה למומחים בכך. השתלת שיער באזור זה של הפנים כולל הרדמה מקומית מקדימה ואלחוש האזור. באמצעות מכשיר מיוחד, מוציא הרופא המבצע את ההליך זקיקי שיער מאזורים אחרים, בדרך כלל מאזור הקרקפת, ומשתיל אותם בעדינות רבה בגבות. השתלת גבות באופן זה מצריכה בחירה של מקומות בהם צמיחת השיער עדינה ומתחדשת במהירות לאחר השימוש בהן לצורך השתלתן בגבות.

מכיוון שמדובר באזור עדין מאד ובשל רמת הדיוק הגבוהה הנדרשת במהלך הטיפול, חשוב מאד לתאם ציפיות וגם להכין תכנית מקדימה שתעזור לקבוע את תצורתן של הגבות שתתקבל לאחר ההשתלה. יש לקחת בחשבון את צפיפות השיער שניתן יהיה ליצור, את זווית הגבה וגם את אופן צמיחתן של השערות. חשוב לזכור שאותן שערות שומרות על אופיין גם לאחר שהושתלו במקומן החדש, בגבות, ולכן ימשיכו לצמוח במהלך השנה והשנתיים הראשונות. יחד עם זאת, לאחר מכן הן יקבלו את תכונותיו של המקום החדש שבו הן צומחות ואופי צמיחתן ישתנה.

לסיכום

השתלת גבות היא פתרון מצוין העוזר בהחזרת המראה המלא והאסתטי יותר של הגבות והוא תורם לא מעט גם לתחושת הביטחון העצמי. חשוב מאד לעשות זאת אך ורק במכונים המורשים לבצע השתלת שיער ובעזרתם של רופאים במתמחים בתחום.

השתלת שיער בגבות
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הרופאים שלנו

בתי החולים שלנו

ממליצים

חיים צרפתי - ממליץ על השתלת שיער לגברים

למי שחושב לעשות השתלה זה המקום צוות מספר אחד בארץ בלי גימיקים ובלי סיפורים כל מה שאמרו היה אמת ליווי מלא מארץ של דניאל המדהימה שדאגה לנו בכל דקה ודקה 24 שעות הייתה זמינה ודוקטור חגי
בקיצור זה המקום להשתלה מושלמת!!

רוני מרחבי - ממליץ על השתלת שיער

מי שיש לו נשירת שיער וקרחת ורוצה להגשים את החלום זה הזמן אני את החלום שלי כבר הגשמתי ממליץ בחום והאבה שירות ואדיבות ברמה יחס אישי לכל אחד עזרה ותמיכה חוויה של החיים

לכל ההמלצות

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333