השתלת שיער בזקן

זקן דליל, כך מסתבר, הוא תופעה נפוצה ולשמחתנו ברת תיקון. השתלת שיער בזקן היא פתרון פופולארי מאד כיום, בו בוחרים לא מעט גברים ובייחוד כאשר זוהי השתלת שיער בזקן בטורקיה. השתלת שיער לכשעצמה הפכה לטרנד חם מאד בשנים האחרונות, הן בקרב נשים והן בקרב גברים והיא נועדה לספק מענה במקרים של התקרחות ודילול משמעותי בשיער, בין אם בקרקפת עצמה, בגבות וכמובן, אצל גברים, בזקן.

השתלת שיער בזקן: פתרון בהתאמה מלאה

ישנם כיום לא מעט פתרונות של השתלת שיער, כשזו המתמקדת באזור הזקן היא מבוקשת מאד ולא בכדי. מראה הזקן המלא חזר לאופנה ויותר ויותר גברים מאמצים את הטרנד הזה לאחרונה. הדבר נפוץ לא רק בקרב גברים מהציבור הדתי, המגדלים זקן כחלק מהמסורת, אלא גם בקרב גברים חילוניים ובייחוד צעירים, המעוניינים ליצור לעצמם לוק אופנתי, הכולל זקן מכובד. בדרך כלל מדובר בזקן ארוך ולא בזיפי זקן המעטרים את הפנים, כך שכל דלילות או התקרחות באזור זה יכולה לבוא לידי ביטוי במהרה ולפגום משמעותית במראה המלא שבו מעוניינים.

אפשרות של השתלת שיער בזקן יכולה לספק מענה לגברים רבים, המוצאים עצמם מגדלים זקן שאיננו מלא ואיננו אחיד, בכל הקשור לצמיחת השיער. אלה, סובלים לרוב מזקן דליל מאד באזור הפנים או, במקרים אחרים, מחוסר צמיחה. במצבים כאלה נכנסת לתמונה אפשרות של השתלת זקן, המחזירה לאותו אזור את המראה המסוקס, את מראה שיער הזקן המלא, הצומח באופן אחיד וגם אסתטי יותר.

לפנות לחו"ל

אפשרות של השתלת שיער בזקן בטורקיה היא פתרון מצוין עבור כל אלה, המעוניינים במענה מדויק במחיר נוח מאד. השתלת שיער בזקן, שלרוב נעשית באיסטנבול, כולל שימוש בזקיקי השיער מאזור אחר והשתלתם באזור הזקן ליצירת מראה מלא יותר. היתרון שבשיטת השתלת שיער זקן זו הוא העובדה שהיא איננה כוללת חתכים ולכן מאפשרת החלמה מהירה מאד ומראה נטול צלקות או תופעות אסתטיות לא נעימות אחרות. במהלך ההשתלה נלקחים זקיקי השיער מחלקה האחורי של הקרקפת בדרך כלל ומושתלים באמצעות מחט דקיקה מאד באזור הנדרש.

השתלת שיער בזקן

התוצאות ניכרות לעין באופן הדרגתי ולרוב בתוך כשלושה חודשים ניתן לראות צמיחה של אותם זקיקים. הזקן מתמלא והופך לנטול קרחות, כפי שהיה קודם לכן. השיער עצמו נראה טבעי לחלוטין והוא משתלב לצד שיערות הזקן הקיימות. התוצאה הסופית נראית בתוך תקופה של שנה ואין צורך בחזרה על ההליך כדי ליהנות מהתוצאות הרצויות.

לסיכום

השתלת זקן, ובייחוד לאלה הבוחרים אפשרות של השתלת שיער בזקן בטורקיה, היא פתרון נהדר המשווה לפנים את המראה הגברי שבו מעוניינים. חשוב מאד, כשבוחרים באפשרות של השתלת שיער כזו, לפנות אך ורק למומחים וגם להשוות בין שיטות השתלת השיער המוצעות כיום. השתלת זקן הנעשית באופן מקצועי ומיומן היא זו שתאפשר, בסופו של דבר, את המראה שבו חושקים.