זקן דליל, כך מסתבר, הוא תופעה נפוצה ולשמחתנו ברת תיקון. השתלת שיער בזקן היא פתרון פופולארי מאד כיום, בו בוחרים לא מעט גברים ובייחוד כאשר זוהי השתלת שיער בזקן בטורקיה. השתלת שיער לכשעצמה הפכה לטרנד חם מאד בשנים האחרונות, הן בקרב נשים והן בקרב גברים והיא נועדה לספק מענה במקרים של התקרחות ודילול משמעותי בשיער, בין אם בקרקפת עצמה, בגבות וכמובן, אצל גברים, בזקן.

השתלת שיער בזקן: פתרון בהתאמה מלאה

ישנם כיום לא מעט פתרונות של השתלת שיער, כשזו המתמקדת באזור הזקן היא מבוקשת מאד ולא בכדי. מראה הזקן המלא חזר לאופנה ויותר ויותר גברים מאמצים את הטרנד הזה לאחרונה. הדבר נפוץ לא רק בקרב גברים מהציבור הדתי, המגדלים זקן כחלק מהמסורת, אלא גם בקרב גברים חילוניים ובייחוד צעירים, המעוניינים ליצור לעצמם לוק אופנתי, הכולל זקן מכובד. בדרך כלל מדובר בזקן ארוך ולא בזיפי זקן המעטרים את הפנים, כך שכל דלילות או התקרחות באזור זה יכולה לבוא לידי ביטוי במהרה ולפגום משמעותית במראה המלא שבו מעוניינים.

אפשרות של השתלת שיער בזקן יכולה לספק מענה לגברים רבים, המוצאים עצמם מגדלים זקן שאיננו מלא ואיננו אחיד, בכל הקשור לצמיחת השיער. אלה, סובלים לרוב מזקן דליל מאד באזור הפנים או, במקרים אחרים, מחוסר צמיחה. במצבים כאלה נכנסת לתמונה אפשרות של השתלת זקן, המחזירה לאותו אזור את המראה המסוקס, את מראה שיער הזקן המלא, הצומח באופן אחיד וגם אסתטי יותר.

השתלת שיער בזקן

לפנות לחו"ל

אפשרות של השתלת שיער בזקן בטורקיה היא פתרון מצוין עבור כל אלה, המעוניינים במענה מדויק במחיר נוח מאד. השתלת שיער בזקן, שלרוב נעשית באיסטנבול, כולל שימוש בזקיקי השיער מאזור אחר והשתלתם באזור הזקן ליצירת מראה מלא יותר. היתרון שבשיטת השתלת שיער זקן זו הוא העובדה שהיא איננה כוללת חתכים ולכן מאפשרת החלמה מהירה מאד ומראה נטול צלקות או תופעות אסתטיות לא נעימות אחרות. במהלך ההשתלה נלקחים זקיקי השיער מחלקה האחורי של הקרקפת בדרך כלל ומושתלים באמצעות מחט דקיקה מאד באזור הנדרש.
התוצאות ניכרות לעין באופן הדרגתי ולרוב בתוך כשלושה חודשים ניתן לראות צמיחה של אותם זקיקים. הזקן מתמלא והופך לנטול קרחות, כפי שהיה קודם לכן. השיער עצמו נראה טבעי לחלוטין והוא משתלב לצד שיערות הזקן הקיימות. התוצאה הסופית נראית בתוך תקופה של שנה ואין צורך בחזרה על ההליך כדי ליהנות מהתוצאות הרצויות.

לסיכום

השתלת זקן, ובייחוד לאלה הבוחרים אפשרות של השתלת שיער בזקן בטורקיה, היא פתרון נהדר המשווה לפנים את המראה הגברי שבו מעוניינים. חשוב מאד, כשבוחרים באפשרות של השתלת שיער כזו, לפנות אך ורק למומחים וגם להשוות בין שיטות השתלת השיער המוצעות כיום. השתלת זקן הנעשית באופן מקצועי ומיומן היא זו שתאפשר, בסופו של דבר, את המראה שבו חושקים.

השתלת שיער באזור המפרצים
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הרופאים שלנו

בתי החולים שלנו

ממליצים

חיים צרפתי - ממליץ על השתלת שיער לגברים

למי שחושב לעשות השתלה זה המקום צוות מספר אחד בארץ בלי גימיקים ובלי סיפורים כל מה שאמרו היה אמת ליווי מלא מארץ של דניאל המדהימה שדאגה לנו בכל דקה ודקה 24 שעות הייתה זמינה ודוקטור חגי
בקיצור זה המקום להשתלה מושלמת!!

רוני מרחבי - ממליץ על השתלת שיער

מי שיש לו נשירת שיער וקרחת ורוצה להגשים את החלום זה הזמן אני את החלום שלי כבר הגשמתי ממליץ בחום והאבה שירות ואדיבות ברמה יחס אישי לכל אחד עזרה ותמיכה חוויה של החיים

לכל ההמלצות

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333