למה לבצע השתלת שיער בטורקיה / יוון ולא בישראל?

טורקיה קנתה לעצמה שם של מעצמה עולמית בכל הקשור להשתלות שיער. באיסטנבול לבדה מבוצעות ע"פ הערכות מדי יום בין 1000 ל-1500 השתלות שיער ויש שאומרים שאף יותר מכך.
הרופאים הטורקים המובילים הינם בעלי שם ופורצי דרך בתחום השתלות השיער בעולם כולו והם נחשבים לרופאים המנוסים ביותר בעולם בהליך זה.
בכל יום בוחרים אלפי לקוחות להגיע לאיסטנבול לצורך ביצוע השתלת שיער מכל רחבי העולם ובהם גם שחקנים, זמרים וסלבריטאים רבים שמעוניים להשיב לראשם את הבלורית שכל כך התגעגעו אליה.

עיקרה המכריע של הפרוצדורה היא טכנית ולכן בטורקיה הרופאים המובילים הם המפקחים על ההליך והוא מבוצע ע"י הצוות הרפואי שלהם, ותוך כדי עינם הפקוחה, מה שעבורנו הישראלים, ובכלל לכל מי שמגיע מכל רחבי העולם, מביא להוזלה משמעותית בעלויות ללקוח.

השתלת שיער בטורקיה

בישראל עוסקים בתחום מספר מצומצם מאוד של רופאים, המחיר יכול להגיע לפי שלושה וארבעה ממחירו של סופשבוע שבו מבצעים את ההשתלה בטורקיה, הכולל בתוכו גם טיסות ומלון.
גם מבחינת הניסיון, שהוא בעצם הפקטור הכי חשוב אין בכלל מה להשוות בין הכמויות של הפרוצדורות המבוצעות בארץ לכמויות המבוצעות בטורקיה.

למי שאינו יכול/ה /מעוניי/נת לנסוע לטורקיה, אנו מציעים את יוון, באחת הקליניקות המובילות בעולם אצל אחד הרופאים המנוסים ביותר בעולם שנחשב ללא פחות מ"גורו" בתחום השתלות השיער.

אוקי, אז החלטת שהקרחת/דלילות אינה גזירת גורל, ויש פיתרון מעולה (שיטת הFUE), שהינו בטוח ובעל אחוזי הצלחה מעולים.
אז עכשיו משהסברנו למה FUE ולמה בטורקיה, חשוב להבין מספר דברים שיסייעו לך להחליט למה לנסוע דרכנו ומהם היתרונות של Hair Master ישראל. (בתמונות לפניכם תוכלו לראות את המרפאה בטורקיה).

השתלות שיער לנשים

השתלת שיער באיסטנבול

איתנו ב Hair Master תוכלו להפוך את החלום למציאות. אנו מציעים לכם השתלת שיער באיסטנבול בבי"ח חולים פרטי בפיקוח ממשלתי, כאשר נושא הבטיחות הוא מעל הכל אצלנו. כול התהליך מלווה רופאים מומחים ישראלים, המשתמשים בציוד הרפואי המתקדם ביותר, כאשר אנחנו מבטיחים 100% הצלחה.

אצלנו תוכלו למצוא את המחירים האטרקטיביים ביותר, כאשר מחיר השתלת שיער בטורקיה מתחיל מ 220 ש"ח עם תוכנית תשלומים אטרקטיבית בפריסה ל 60 תשלומים. היום רוב המומחים יודעים שטורקיה ואיסטנבול בפרט הפכו למעצמה בינלאומית בתחום השתלות השיער, כאשר רק באיסטנבול מבוצעים מדי יום כ 1,500 השתלות שיער. מבלי להתפשר על איכות ומקצועיות!

יכול להיות שכבר יצא לכם לשמוע על השתלת שיער בטורקיה אך עדיין לא הבנתם מדוע אנשים מרחיקים עד למדינה הזו, שלא תמיד תהיה כל כך נעימה לישראלים בעיקר לא בזמן האחרון, כדי לקבל את מבוקשם. במאמר זה נסביר בדיוק למה כדאי לכם לנסוע לטורקיה ונענה על כל שאלה נוספת בנושא.

השתלת שיער לגברים

השתלת שיער בטכניקה המתקדמת ביותר שיש

השתלת שיער היא לא פעולה חדשה והיא קיימת בעולם כבר שנים רבות אך כמו כל תחום אחר בעולם הרפואה האסתטית יש חידושים רבים שאתם חייבים להכיר. השיטה שמבוצעת בטורקיה והיא היתרון הראשון מדוע כדאי לכם לקנות כרטיס טיסה ולבצע אותה שם, היא כמובן הטכנולוגיה שבשיטה זו שנקראת FUE. שיטה זו היא הטובה ביותר שיש כיום והיא מוכחת כיעילה על ידי כל הארגונים להשתלות שיער בעולם. שיטה זו לא כוללת כאבים כלל כי היא מתבצעת בהרדמה מקומית והנזקים שנגרמים לעור לא יהיו מורגשים כי הם מינוריים לחלוטין. כמו כן אין צורך בתפרים ואין סיכונים כלל בכל התהליך.

השתלות שיער במפרצים

אז למה דווקא השתלת שיער בטורקיה?

• הסיבה הראשית מדוע להגיע עד לטורקיה כדי לבצע את השתלות שיער היא שטורקיה היא אימפריה בכל מה שקשור לתחום זה. כולם כבר יודעים שהשתלת שיער בטורקיה היא לא השתלת שיער רגילה, וזה נובע מכמות הפעמים שמבצעים את ההשתלות במדינה זו.

• השתלת שיער באיסטנבול מתבצעת כ-1500 פעמים ביום אחד בודד. זהו נתון לא הגיוני שצריך לשמוע אותו כמה וכמה פעמים כדי להצליח להבין אותו ולעכל אותו. זה רק מראה לכם עד כמה למכוני השיער במקום יש תוצאות מרשימות שמגיעות לכל עבר עם ההמלצות שלהם, וכמה אנשים ברחבי כל העולם ולא רק באירופה מבינים זאת. כמובן שיש באיסטנבול ובטורקיה בכלל את הרופאים הטובים ביותר לביצוע השתלת שיער איכותית.

• לא רק שהשיטה שבה מתבצעת השתלת שיער בטורקיה היא הטובה ביותר שיש כיום, בטיפול בטורקיה משלבים גם טיפולי RPR וטיפולי מזותרפיה להעצמתה תוצאה. כמו כן, אתם תעברו את הטיפול בבית חולים פרטי ומפואר ובמחיר שפוי, כך שאם תהיתם כמה עולה השתלת שיער בטורקיה, גם מכף אין לכם מה לדאוג!

הניסיון של הרופא הוא הכול

לא סתם שתלת שיער באיסטנבול מבוקשת כל כך, כי יש בה את הרופאים הכי טובים. נכון שזה יהיה נחמד גם לטייל באיסטנבול כי מדובר על עיר מרהיבה ועשירה בהיסטוריה אך בראש ובראשונה בתור אנשים שעומדים לעבור את התהליך, בוודאי חשוב לכם הניסיון של הרופא. כל אחד שואל את עצמו כמה עולה השתלת שיער בטורקיה אך לפני שאלת המחיר צריך לוודא שהיא תעבור ברגל ימין, וזה מובטח לכם באיסטנבול במאה אחוזים. איך אתם יכולים לדעת את במאה אחוזים? כי יש ביטוח על כל התהליך כך שאתם יכולים להיות רגועים. כך שלא משנה כמה עולה השתלת שיער בטורקיה, מובטחת לכם תוצאה מושלמת!

השתלות שיער לגברים
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הרופאים שלנו

בתי החולים שלנו

ממליצים

חיים צרפתי - ממליץ על השתלת שיער לגברים

למי שחושב לעשות השתלה זה המקום צוות מספר אחד בארץ בלי גימיקים ובלי סיפורים כל מה שאמרו היה אמת ליווי מלא מארץ של דניאל המדהימה שדאגה לנו בכל דקה ודקה 24 שעות הייתה זמינה ודוקטור חגי
בקיצור זה המקום להשתלה מושלמת!!

רוני מרחבי - ממליץ על השתלת שיער

מי שיש לו נשירת שיער וקרחת ורוצה להגשים את החלום זה הזמן אני את החלום שלי כבר הגשמתי ממליץ בחום והאבה שירות ואדיבות ברמה יחס אישי לכל אחד עזרה ותמיכה חוויה של החיים

לכל ההמלצות

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333