למה דווקא ביוון?

לאור המתיחות בזמן האחרון מול טורקיה, המוכרת כהיעד מספר 1 להשתלות שיער, ישנם ישראלים רבים שפוחדים / אינם מעוניינים לטוס או לבקר שם. לכן אנחנו ב Hair Master מציעים לכם אלטרנטיבה ייחודית ביותר המציעה השתלות שיער ביוון במחירים אטרקטיביים במיוחד.

כול ההשתלות מבוצעות בבי"ח חולים פרטי בפיקוח ממשלתי המצויד במיכשור הרפואי המתקדם ביותר שקיים, ולא במרפאות פרטיות של רופאים שאינם מוכרים. בנוסף אנו מספקים אחריות וביטוח בריאות מקצועי ובינלאומי מלא בכל שלבי הטיפול ומתחייבים לתוצאות אמיתיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר! מעוניינים לעשות השתלת שיער ביוון? פנו אלינו עוד היום!

השתלת שיער יכולה להפיח בכם חיים חדשים. אם נמאס לכם מהקרחת, אם נמאס לכם מכך שהשיער שלכם דליל, אם נמאס לכם לגלות עד כמה הבעיה מעיקה בכל פעם מחדש כאשר אתם מסתרקים, אפשר לעבור השתלת שיער איכותית ומנוסה במחיר משתלם ולשים לזה סוף. זה הזמן שגם אתם תקבלו את כל הפרטים כדי שהשיער שלכם יהפוך להיות ביום אחד מושלם ותתחילו לחיות מחדש.

השתלות שיער ביוון או בטורקיה?

השתלות שיער מאז ומתמיד היו הטיפול הבולט האסתטי אצל גברים. בעוד שנשים רבות עוברות טיפולים אסתטיים וקוסמטיים רבים במהלך חייהן, גברים עוברים בעיקר הסרת שיער מהחזה או מהגב וכמובן השתלת שיער בראש. אמנם זהו לא סמל גבריות מובהק, אך עדיין השיער הוא אחד מהסממנים של היופי המודרני ואי אפשר להתעלם מהעובדה שקרחות בשיער או שיער דליל פשוט לא נראים טוב. מה אפשר לעשות כדי להילחם בתופעה? לעבור השתלות שיער, כאשר נשאלת השאלה היכן כדאי לעבור אותן: בטורקיה או ביוון? השתלות שיער ביוון ובטורקיה יכולות להיות יעילות ואיכותיות במיוחד.

הרופאים הכי טובים מחכים לכם

• למה לא לעבור השתלות שיער בארץ? מה היתרונות של השתלות שיער בחו"ל? השתלות שיער בחו"ל הפכו להיות די פופולריות בשנים האחרונות ויש לכך כמה סיבות טובות. ראשית, המחיר. חשוב לזכור שלמרות שמדובר בטיסה לחו"ל המחיר שאתם מקבלים בין אם תבחרו בטורקיה או ביוון יהיה מחיר שווה לכל נפש כאשר כל אחד יכול למממן לעצמו את ההשתלה הבאה וליהנות משיער בריא וצפוף כאילו הוא קפץ אחורה בזמן והוא 20 שנים צעיר יותר.

• עוד נקודה חשובה היא הרופאים. כל אחד יודע שכדי לעבור פרוצדורה רפואית כלשהי, כמו השתלות שיער, יש צורך ברופא מומחה ומנוסה. אין רופאים מומחים ומנוסים יותר מאשר בטורקיה כאשר טורקיה בכלל ואיסטנבול בפרט היא מעצמה בכל מה שקשור לתחום. אנשים רבים מגיעים אל המדינה החצי אירופאית חצי אסייתית ועוברים השתלות שיער מדהימות שהתוצאה שלהן מפתיעה כל אחד ולא משנה עם כמה ציפיות הוא הגיע.

• השתלת שיער ביוון ובטורקיה הפכו להיות שם נרדף להשתלת שיער אפילו במדינת ישראל, כאשר מרחק של שעתיים טיסה לא אמור להפריע לכם מהגשמת חלום. החלום שלכם בוודאות יתגשם ואם אתם אנשים סטטיסטיים שרוצים להיות בטוחים בבחירה שלהם, תנו לנו לסדר לכם את האוזן עם נתון אחד מדהים: רק באיסטנבול לבדה מתבצעות כ-1500 שתלות שיער ביום אחד בודד! כך אתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים כמו 1500 אנשים ביום שכבר קיבלו שיער חדש ושופע.

דואגים לכם לכל הפרטים

אולי השתלת שיער ביוון או בטורקיה נשמעות לכם כמו משימות מורכבות ומסובכות אך אנו כאן בשבילכם כדי לעזור לכם להגשים את החלום. אתם תעברו את השתלת השיער בבית חולים פרטי ומפואר כאשר יש ביטוח לכול התהליך. כל מה שנשאר לכם לעשו תזה רק לפנות אלינו ולהגשים את החלום ולשנות את המראה וכך גם את המציאות שלכם!

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

    או התקשר ישירות

    073-7533333