אחד הטרנדים החמים בתחום השתלת שיער הוא השתלת שיער בטורקיה, שהפכה לפופולארית מאד בקרב ישראלים רבים ואנשים מכל העולם. השתלת שיער בחו"ל, ובייחוד בטורקיה, בעיר איסטנבול, מהווה משיכה להמונים, הסובלים מהתקרחות באזורים שונים. הישראלים גילו את טורקיה לפני לא מעט שנים והפכו אותה ליעד תיירותי נחשק מאד. אך לצד היותה אתר נופש מבוקש ואהוב, היא נחשבת כיום גם ככזו המספקת מענה לצרוך השתלות שיער.

השתלות שיער בטורקיה

במה כדאי לבחור

כאשר משווים אפשרות של השתלת שיער בישראל מול השתלת שיער בטורקיה, מגלים לא מעט הבדלים בין שתי האפשרויות, שהם אולי הסיבה מדוע השתלת שיער בחו"ל פופולארית כל כך. ההזדמנות לחזור לארץ, לאחר שהות קצרה בטורקיה, במראה שעיר יותר ופוטנציאל לרעמה מלאה ועשירה על הראש, הופכת ישראלים רבים, ובייחוד גברים, לבחור באפשרות כזו על פני אחרות, ובייחוד לאור המחירים האטרקטיביים.

השתלת שיער באיסטנבול היא נושא שדובר עליו לאחרונה ובייחוד לאור הפיכתה של טורקיה למעצמה של ממש בכל הקשור להשתלות שיער. הגברים הישראלים אימצו את הטרנד הזה, לאחר שאימצו אותו גברים מכל העולם וקבעו כי טורקיה היא ללא ספק מתחרה מובילה בתחום, ובייחוד כאשר משווים זאת לאפשרות של השתלת שיער בישראל. לבוחרים באפשרות של השתלת שיער בטורקיה מוצעים, לצד העלות האטרקטיבית מאד, אלמנטים נוספים ההופכים את הבחירה הזו לכדאית במיוחד. ההליך עצמו נעשה בבית חולים פרטי ותחת פיקוח ואך ורק על ידי גורמים מנוסים ומקצועיים מאד בתחום השתלות שיער.

טרנד של ממש

באיסטנבול מתבצעות לאורך השנה המוני השתלות שיער, ולמעשה בכל יום מדובר בכמות של 1,500 השתלות. הדבר הופך את הרופאים, המבצעים זאת, למנוסים מאד ולבעלי שם עולמי בתחום. השתלת שיער בחו"ל, ובייחוד בטורקיה, מתבססת על טכניקות חדשניות ומתקדמות מאד, המאושרות על ידי כל הגורמים הנדרשים. טכניקות אלו כוללות שילוב של כמה טיפולים על מנת להעצים את הוצאות ולהגיע אל המראה הרצוי. המחיר השפוי והנוח מאד איננו בא על חשבונה של האיכות הגבוהה והבוחרים באפשרות שכזו בהשוואה להשתלה בישראל זוכים לתוצאות מצוינות, כפי שמדווחים רבים.

לסיכום

למי שבוחר בהליך של השתלת שיער בחו"ל, במקום באפשרות של השתלת שיער בישראל, חשוב מאד לבדוק מספר פרמטרים. ראשית, יש לוודא כי ההליך כולל ביטוח רפואי ואחריות ישראלית. יש לוודא כי ישנה התחייבות באשר לתוצאות וכי ניתן מענה מקצועי הן בטורקיה, היכן שמתבצע ההליך והן בישראל, לאחר החזרה הביתה. חשוב לבדוק כי ההליך עומד בכל הקריטריונים הנדרשים ובסטנדרטיים גבוהים. כדאי גם לבדוק את שביעות רצונם של אלה, שעברו את ההליך בעבר ולשאול אותם גם לגבי תוצאותיו.

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

    או התקשר ישירות

    073-7533333