אנו מציעים לכם השתלת שיער במפרצים, ללא הגבלת זקיקים וזמן, בצפיפות הגבוהה ביותר עם 100% הצלחה. השתלת השיער במפרצים כוללת כיסוי ביטוח בריאות ואחריות מקצועית בינלאומית. החל מ 220 ש"ח בפריסה של עד 60 תשלומים, בכפוף לאישור החברה המממנת, והרופא המבצע. מעוניינים לקבל פרטים נוספים! צרו איתנו קשר עוד היום!

כמה עולה השתלת שיער במפרצים? האם אפשר לבצע אותה כחלק מהשתלות שיער בחו"ל? לנו ב-הייר מאסטר יש את התשובות בשבילכם!

זה הזמן להפסיק להתעצל

לא מעט גרים סובלים ממפרצים בולטים מאוד והם מנחמים את עצמם שזה לא בולט כל כך או לא נורא כל כך כאשר הנחמה הזו מגיע רק כיוון שהם מתעצלים לקרוא בנושא ולראות מהן דרכי הפתרון האפשריות. אנו ב-הייר מאסטר אומרים לכם שהפתרון הרבה יותר קל ממה שנדמה לכם והשתלת השיער יכולה לפתור את הבעיה. אין ספק שהתהליך לא יהיה קצר והוא יעלה לא מעט אך בסופו של דבר מדובר בהשקעה חד פעמית והחיים שלכם לאחר מכן לא ייראו אותו הדבר, כי מראה חדשה הוא חיים חדשים, וזה הזמן שלכם לחיות אותם!

תהליך חד פעמי ותוצאות ארוכות טווח

השתלת שיער במפרצים לא כוללת תהליך ארוך שכולל כמה טיפולים. כיום יש שיטות מתקדמות להשתלת שיער ובוודאי כאשר מדובר בהשתלת שיער במפרצים בלבד, התהליך יכול להתבצע ביום אחד בודד. אנו ב-הייר מאסטר מציעים לכם השתלות שיער בחו"ל במחירים הכי נוחים והשתלות שאורכות יום אחד בודד, כאשר בטורקיה תוכלו לעבור את ההשתלה בבית חולים פרטי ומפואר שיהפוך את החוויה כולה להרבה יותר נעימה, עוד לפני התוצאה!

השתלת שיער במפרצים

להיראות צעיר ולהרגיש צעיר

שתלת שיער במפרצים תשפר את הביטחון העצמי שלכם ותיתן לכם מראה הרבה יותר צעיר. יש אנשים שמנסים להיראות צעירים יותר על ידי טיפולי פנים, העלמת קמטים או כניסה לכושר אך בסופו של דבר המפרצים יכולים להסגיר את גילם המקורי. טיפול זה יהיה לאורך זמן כך שבכל מקרה מדובר על השקעה חד פעמית, שלאחריה ההבדל כבר יהיה ניכר ביותר. מראה צעיר יכול להיות מושלם גם לנפש שמרגישה צעירה בלי קשר למראה החיצוני, ואנו נעזור לכם לקבל אותו!

כמה עולה השתלת שיער במפרצים?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה השתלת שיער במפרצים אתם צריכים לזכור שיש כמה שיטות להשתלת שיער ויש מגוון רחב של מרפאות, כך שיכול להיות שתקבלו מחירים שונים בטווח די גדול. השתלת שיער במפרצים יכולה לעלות מ-1500 יורו ועד 2000 יורו בממוצע אם תבחרו באפשרות של השתלות שיער בחו"ל, כאשר בארץ העלות תהיה מעט יקרה יותר ותנוע בטווח מחירים שבין 10 אלף שקלים ועד 20 אלף שקלים. כמובן שיש צורך לבצע סקר שוק מעמיק ולהבין היכן המקום הכי משתלם לעבור את התהליך, כאשר אין להתפשר על איכות התהליך ועל הניסיון של הרופא שמטפל בכם!

אנו ב-הייר מאסטר מציעים לכם השתלות שיער בחו"ל לכל הבעיות כולל כול סוגי השתלות השיער למראה צעיר ומרענן. פנו אלינו עוד היום ותקבלו את השתלת השיער הכי איכותית ומשתלמת שיש עם אחריות מלאה לכל התהליך!

השתלת שיער במפרצים לגברים
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הרופאים שלנו

בתי החולים שלנו

ממליצים

חיים צרפתי - ממליץ על השתלת שיער לגברים

למי שחושב לעשות השתלה זה המקום צוות מספר אחד בארץ בלי גימיקים ובלי סיפורים כל מה שאמרו היה אמת ליווי מלא מארץ של דניאל המדהימה שדאגה לנו בכל דקה ודקה 24 שעות הייתה זמינה ודוקטור חגי
בקיצור זה המקום להשתלה מושלמת!!

רוני מרחבי - ממליץ על השתלת שיער

מי שיש לו נשירת שיער וקרחת ורוצה להגשים את החלום זה הזמן אני את החלום שלי כבר הגשמתי ממליץ בחום והאבה שירות ואדיבות ברמה יחס אישי לכל אחד עזרה ותמיכה חוויה של החיים

לכל ההמלצות

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333