מהי השתלת שיער ברובוט? ולמה לעשות אותה אצלנו?

השתלת שיער ברובוט היא שיטה מפכנית בתחום השתלות השיער, שכול מטרתה היא למנוע שגיאות אנושיות, ולהגדיל את דיוקה של ההשתלה עצמה. שגיאות אנוש הן חלק בלתי נפרד מאיתנו, ולכן מן הנמנע שגם בהשתלות שיער יכולות לקרות טעויות.

כיום רופאים מומחים, המובילים בתחום חוקרים וממליצים על השיטה הזו בהתאם לסוג המטופל והדרישות הפרטניות של הטיפול המבוקש. למידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום!

אחרי שהשתלות שיער כבר שיגעו את העולם וגם את מדינת ישראל, הגיע הזמן שגם אתם תתעדכנו בחידושים החדשים ביותר שלא מפסיקים להפתיע. אם חשבתם שהשתלות השיער כבר הגיעו לשיא היעילות ולא יכולות להמשיך להשתפר זה הזמן שלכם לשמוע על השתלת שיער ברובוט. מה זה אומר וכיצד היא מתבצעת?

השתלת שיער ברובוט

מהי השתלת שיער ברובוט?

השתל שיער ברובוט היא אחת משיטות ההשתלה הטובות ביותר שיש היום והיא נקראת גם שיער FUE והיא עשתה שינוי גדול בתחום. מערכת השתלות זו, מערכת FUE, היא למעשה מערכת אופטית שמזהה ומאתרת את יחידות הזקיקים בהנחיית המנתח, כאשר היא למעשה פותרת את שלב הקציר של זקיקי השערה שהוא השלב החשוב ביותר בתהליך. אם אתם רוצים לקבל שיער חדש אתם צריכים להיפטר מהזקיקים שנמצאים בקרקפת ומערכת רובוטית זו למעשה מבצעת את הסילוק שלהם בצורה הכי יעילה שיש ללא פספוס כלל ואפילו לא של זקיק שערה אחד.

כיצד פועלת המערכת?

מערכת זו יכולה להזות את פני השטח של הקרקפת בשלושה ממדים עם דיוק ברמת המיקרון. זוהי למעשה מערכת ממשק אינטרפיי שמבצע הדמיה ברמה הכי גבוהה שיש היום בתחום, כאשר היא מזהה גם את כיוון הזווית עבור כל יחידה פוליקולרית. כמו כן, היא קובעת את הצפיפות של היחידות הפוליקולריות ומקלה מאוד על עבודת הרופא בהמשך וכך מונעת טעויות אנוש שיכולות לקרות בשיטות אחרות. המערכת מצליחה לבצע עדכון 50 פעמים בשנייה כך שהיא מעדכנת את כל הפרמטרים של היחידות הפוליקולריות, עם אלגוריתם חכם שתוכנת בקפידה במשך שנים על ידי מיטב המוחות.

מה מבצעים האלגוריתמים?

האלגוריתמים הללו קובעים את היישור והעומק עבור כל יחידה פוליקולרית בודדת. ההדמיה הדיגיטלית למעשה מנתחת את כל סיבי השיער כדי למפות את אזור השיער הטבעי שלו, כאשר אז לרופא הרבה יותר קל לבחור את עובי השתל החל מ-0.7 מילימטרים ועד מילימטר אחד שלם, וזאת לפי איכות ואופי השיער של המטופל. כך למעשה אפשר לא רק לצמצם טעויות ונזקים אלא לצמצם את הכאב שהמטופל מרגיש כאשר פאנצ'ים קטנים יותר יכולים להפוך את זמן ההחלמה מהתהליך להרבה יותר קצר, כמו גם הפחתת צלקות במידה ניכרת עד לחוסר צלקות לכל משך התהליך.

מה היתרונות של השתלת שיער רובוטית?

השתלת שיער ברובוט למעשה מכילה יתרונות רבים של דיוק ובטיחות בזמן הטיפול כאשר התהליך הופך להיות פולשני באופן הכי מינימלי שיש. אין צלקות כלל מה שמאפשר לבצע השתלות שיער ברובוט גם לגברים כיוון שהם יכולים לחתוך את השיער לאורך קצר בלי שיחששו מצלקות בולטות. זהו תהליך מתקדם במיוחד כאשר התוצאה שלו בעצמה הרבה יותר טובה, כאשר הרובוט מחשב היטב את סוג השיער ותורם להליך מדויק ומהיר במיוחד. עצם העובדה שהתהליך מהיר הופך אותו גם ליותר זול ונוח עבור המטופל, שני פרמטרים חשובים מאוד לאוכלוסייה שרוצה לעבור את התהליך החשוב הזה.

בפעם הבאה שתשאלו את עצמכם מהי השתלת שיער רובוטית, תיזכרו בנו ב-הייר מאסטר ואנו נספק לכם עוד תשובות רבות לכל השאלות! השתלת שיער זה אנחנו, ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי לעבור אותה בעצמכם!

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

או התקשר ישירות

073-7533333