השתלת שיער לגברים

למה לעשות השתלת שיער לגברים אצלנו?

קודם כול הביטוח. בניגוד להשתלות שיער במקומות אחרים, אנחנו היחידים שמספקים אחריות ישראלית וביטוח רפואי, מקצועי ובינלאומי בכל שלבי הטיפול עם התחייבות אמיתית לתוצאות בשטח. אנו מציעים זקיקים ללא הגבלה, ומבטיחים להשתיל את הכמות המקסימלית ביותר של זקיפים בצפיפות הגבוהה ביותר כדי להגיע למראה הטבעי והטוב ביותר.

בנוסף אנו מציעים תוכניות תשלום משתלמות החל מ 220 ש"ח בפריסה ל 60 תשלומים. מעוניינים לעשות השתלת שיער לגברים בחו"ל? צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל להפוך את החלום שלכם למציאות תוך 48 שעות מרגע הטיפול!

כדי שגבר ייראה טוב הוא צריך לעבוד על עצמו. הוא צריך ללכת לחדר כושר, הוא צריך לאכול בריא, הוא צריך להסיר שערות ממקומות לא רצויים אך הוא צריך גם להיות עם תסרוקת יפה. הבעיה היא שלא משנה כמה בריא תאכלו וכמה חזק תתאמנו בחדר הכושר, לזקיקי השערה שלכם יש תכניות אחרות. מה אפשר לעשות? אפשר להשתיל שיער וליהנות מהמראה האידיאלי!

השתלת שיער לגברים

היכן מתבצע התהליך וכיצד?

השתלת שיער לגברים היא משימה מורכבת אך היא הפכה להיות הרבה יותר פשוטה בשנים האחרונות כאשר יש טכנולוגיות הרבה יותר מתקדמות ונוחות לפעולה הרבה יותר מדויקת ומהירה. עוד קיימות מגוון רחב של שיטות להשתלת שיער כאשר חלק מהן טובות יותר וחלק פחות, כאשר השיטה שאנו מציעים לכם לעבור היא הטובה ביותר שיש על פי כל הדעות. שיטה זו נקראת שיטת FUE והיא מתבצעת על ידי רופא מומחה שמשתיל את זקיקי השערה אחד אחד בראשכם, כך שהם יגדלו ממש כמו שיער טבעי. אנו מציעים לכם לעבור את השתלת השיער בטורקיה שם הרופאים הכי מנוסים שיש

למה כדאי לעבור השתלת שיער איתנו?

• השתלות שיער לגברים שמתבצעות בבית חולים פרטי ומפואר יהפכו את החוויה להרבה יותר מוצלחת. זה מה שאנו מציעים לכם כסטנדרט בסיסי, כי לכם מגיע את הפרוצדורה כי נעימה שיש. כך אתם יכולים להירגע לפני הפרוצדורה גם אם יש חששות שיהיו טבעיים לחלוטין, וכמובן יחד עם התמיכה שלנו לאורך כל הדרך, צפויה לכם חוויה יוצאת דופן במובן החיובי.
• בטורקיה יש את הרופאים הכי מנוסים בעולם. יותר מ-1500 גברים מבצעים השתלות שיער בטורקיה, שזה נתון מדהים מבין כל השתלות שיער בחו"ל שמתבצעות ביום.
• התהליך יהיה רגוע ומהיר ביחס לכל השתלת שיער אחרת שתוכלו לקבל. אין תפרים, אין צלקות אך יש שיער שופע ומלא! בנוסף להשתלת השיער עצמה יתבצעו טיפולים נוספים כמו RPR וטיפולי מזותרפיה שיתרמו לתוצאה טובה יותר! .

השתלת שיער במפרצים

מהאם יש אחריות להשתלת שיער לגברים בחו"ל?

לרוב הפרוצדורות הרפואיות שתעברו בארץ תהיה אחריות וזה פרמטר חשוב ולא משנה אם מדובר בניתוח רפואה או בניתוח אסתטי כשלהו. עם זאת, השתלת שיער לגברים בחו"ל יכולה להישמע לכם כמו משימה הרבה יותר מסובכת בגלל העניין הזה, וכמובן שאסור לוותר עליה. אנו יכולים להגיע אתכם גם בעניין זה כיוון שכל השתלות שיער לגברים שמתבצעות דרכנו, מתבצעות באחריות מאלה. אנו נהיה אתכם לכל אורך הדרך ואתם יכולים להתייעץ איתנו ולפנות אלינו בכל שאלה או בקשה, ובכל מקרה הכל מכוסה עד הטעות הקטנה ביותר שעלולה לקרות כולל תוצאה לא תקינה, שתתוקן ותפוצה מיד!.

 

כל מה שנשאר לכם לעשו תזה לפנות אלינו וליהנות משיער מושלם. זה הזמן לשים סוף לקרחות ולהיות יפים כמו לפני עשרות שנים!