יותר ויותר ישראלים בוחרים באפשרות של השתלת שיער. נשירת שיער, בין אם בשל מחלות, שינויים הורמונליים, מריטה, תרופות או אפילו עניין גנטי, יכולה להשפיע לא מעט על המראה ולגרור בעקבותיה תחושות לא נעימות וגם ביטחון עצמי נמוך. השתלת שיער ללא גילוח היא אחד הפתרונות המוצעים כיום, פתרון חדשני של השתלת שיער ההופך לפופולארי יותר ויותר, הן בקרב נשים והן בקרב גברים.

באילו מצבים השתלת שיער ללא גילוח מתאים

השתלת שיער ללא גילוח, וכפי שניתן לנחש מעצבם הגדרתה, לא מצריכה גילוח של אותו המקום שבו מתכננים להשתיל שערות חדשות, שכן לרוב מדובר בשערות קצרות מאד ובטיפול נקודתי. השתלת שיער במקרים של נשירת שיער מוצעת לרוב כאשר השיער באותו מקום איננו גדל מחדש גם לאחר שחלפו שנה או שנתיים. במקרים אלה אפשר להשתמש באלפי זקיקי שיער העוזרים בהגברת צפיפותו של המקום המיועד להשתלה. בדרך כלל, השתלה שכזו תעשה במקומות עם צפיפות שיער נמוכה יחסית, שבה לא נדרשים יותר מ-15 שתלי זקיקי שיער לכל ס"מ מרובע.

יתרונות מול חסרונות

השתלת שיער באופן זה מביאה אתה לא מעט יתרונות, ההופכים אותה לפתרון נהדר המתאים לרבים הסובלים ממקרים של נשירת שיער. מראה טבעי הוא אחד היתרונות, שכן לאחר ההשתלה כמעט ולא רואים שינוי במראה החיצוני, מה שרלוונטי בעיקר במקרים בהם השיער ארוך. חזרה מהירה לשגרה היא יתרון נוסף, הנובע בשל המראה המצוין המתקבל והעובדה שלא צריך להשתמש באמצעים שונים כדי להסתיר את אותו מקום שבו היא בוצעה. אין צורך במטפחות או בכובעים שמסתירים את המקום.יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי השתלת שיער ללא גילוח כוללת גם כמה חסרונות. השתלה באופן הזה לא מתאימה לכל אחד ובדרך כלל לא תתאים לרוב אלה שמתאימים להם סוגים אחרים של השתלות. בנוסף, היא מתאימה במקרים בהם מעוניינים להשתיל כמות שיער מצומצמת מאד ולכן, אלה המחפשים פתרון שישיב להם את שיערם המלא ויגדיל משמעותית את נפחו, הרי שאפשרות שכזו פחות רלוונטית בהשוואה לאחרות.

 

השתלת שיער ללא גילוח

חשוב לקחת בחשבון

בין אם בוחרים בפתרון זה או בכל פתרון אחר של השתלה, חשוב מאד לעשות זאת אך ורק בעזרתם של רופאים, המתמחים בכך. השתלה של שיער מצריכה דיוק ברמה גבוהה ומיומנות רבה. רק רופאים מנוסים בתחום יוכלו להתמודד כהלכה עם האתגר וגם להתאים למטופל את שיטת ההשתלה הנכונה והטובה לו ביותר.

חשוב לקחת בחשבון את כל היתרונות ואת החסרונות ולהשוות את שיטת השתלת השיער הזו לשיטות אחרות. יש להגדיר במדויק את הצרכים ולהתייחס למקום עצמו הסובל מנשירת שיער. כדאי מאד לבדוק מול מטופלים שבחרו באפשרות זו בעבר ולשאול אותם לגבי מידת שביעות רצונם מההליך, מתוצאותיו וגם מידת שביעות הרצון מהרופא המטפל שביצע זאת.

השתלת שיער ללא גילוח - לפני אחרי
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הרופאים שלנו

בתי החולים שלנו

ממליצים

חיים צרפתי - ממליץ על השתלת שיער לגברים

למי שחושב לעשות השתלה זה המקום צוות מספר אחד בארץ בלי גימיקים ובלי סיפורים כל מה שאמרו היה אמת ליווי מלא מארץ של דניאל המדהימה שדאגה לנו בכל דקה ודקה 24 שעות הייתה זמינה ודוקטור חגי
בקיצור זה המקום להשתלה מושלמת!!

רוני מרחבי - ממליץ על השתלת שיער

מי שיש לו נשירת שיער וקרחת ורוצה להגשים את החלום זה הזמן אני את החלום שלי כבר הגשמתי ממליץ בחום והאבה שירות ואדיבות ברמה יחס אישי לכל אחד עזרה ותמיכה חוויה של החיים

לכל ההמלצות

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333