האם אני צריכה השתלת שיער?

השתלות שיער והתקרחויות כבר מזמן אינם הנחלתם הבלעדית של גברים. גם את יכולה לחוות נשירה או הדלדלות בשיער בגילאים משתנים ושונים, כאשר שכ – 25% מהנשים מתחת לגיל 40 חוות הדלדלות בשיער. במקרים קיצוניים ישנן גם נשים שהחוות התקרחויות מקומיות ומוחלטות. אנו ב Hair Master מציעים לך טיפול קצר ויעיל שאינו מלווה בצלקות או כאבים מיוחדים, שמבטיח ששיערך יחזור להיות טבעי ובריא כפי שהיה קודם, אם לא יותר.

כאשר הטיפול עצמו מתבצע איסטנבול, טורקיה בבי"ח פרטי בפיקוח ממשלתי. נושא הבטיחות והדיסקרטיות הם מעל הכל אצלנו, כאשר אנו מציעים לכם ביטוח בריאות ישראלי ואחריות מקצועית בינלאומית. לפרטים נוספים על השתלת שיער לנשים – צרי איתנו קשר עוד היום!

השיער הוא אחד מהסמלים הנשיים וכאשר השיער מתחיל להידלדל זו בעיה חמורה. הפגיעה יכולה להיות הרבה יותר מפיזיולוגית בזקיקי השערה אלא פגיעה נפשית, כזו שיכולה לערער את הדימוי העצמי והביטחון העצמי ולשנות את המציאות. השתלת שיער לנשים תהיה הפתרון הטוב ביותר שיש.

כיצד מתבצעת השתלת שיער לנשים?

אולי יצא לכם להכיר את תהליך השתלת השיער בעיקר מגברים כאשר לא מעט פעמים הוזכרה טורקיה כבירת השתלות השיער העולמיות, עם הרופאים הכי טובים, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וסוכנויות רבות שיכולות לעבור אתכם את התהליך כולל אנחנו ב-הייר מאסטר. עם זאת, השתלת שיער לנשים אינה פחות חשובה והיא יכולה לשפר משמעותית את חייה של האישה בעלת השיער המדולל. השתלת שיער זו מתבצעת בכמה שיטות כאשר השיטות המפורסמות הם שיטת FUE ושיטת FUT כאשר שתי השיטות האלו הן המובילות ביותר בעולם, כאשר ההבדל היא כמות זקיקי השערה שמושתלות יחדיו.

 

השתלת שיער לנשים

מה היתרונות של השתלת שיער לנשים?

השתלת שיער לנשים יכולה להקנות מראה הרבה יותר טוב לאישה. אין ספק כי השיער הוא אחד מהסמלים הנשיים החשובים ביותר וברגע שיש דילול מסוים בשיער, הוא יילך ויחמיר וכדאי לעצור אותו בזמן. כמובן שיש מגוון רחב של פתרונות כמו למשל טיפול תרופתי שיכול להיות פשוט ונוח יותר, אך לא תמיד הטיפול הזה עובד. השתלת שיער היא טיפול דפיניטיבי שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא להחליט היכן לעבור אותו.
השתלות שיער לנשים מחיות את האישה שוב ונותנות לה להיראות צעירה יותר. אמנם יש מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים וטיפולי פנים שיכולים להקנות מראה צעיר יותר, כמו למשל אנטי אייג'ינג והעלמת קמטי, אך אין כמו השיער והחשיבות שלו היא הרבה ביותר. בלי שיער שופע ובריא לא תוכלי לקבל את המראה הצעיר שעליו את חולמת ולכן כדאי להפסיק לחלום ולהתחיל להגשים זאת למציאות. שיער חדש יקנה ביטחון וישפר מאוד את הדימוי העצמי שלך.
השתלת שיער היא לא טיפול קצר טווח אלא טיפול ארוך טווח. השתלות שיער לנשים בחו"ל במקומות כמו טורקיה או יוון וגם השתלות שיער בארץ יכולות יהיו פתרונות קבועים שלאחריהם לא תצטרכי יותר להיות מודאגת לגבי המראה שלך לא מדובר על טיפול רגעי או טיפול תקופתי, השיער שלך יהיה מרהיב כמו שתמיד חלמת כך שמדובר בהשקעה חד פעמית וסופית!

מה היתרונות של השתלות שיער בחו"ל?

אנו ב-הייר מאסטר רוצים שתהיו מאושרות ויפות ועם השתלות שיער בחו"ל תוכלו להגשים זאת. טורקיה היא בירת השתלות השיער העולמיות ובאיסטנבול לבדה 1500 השתלות שיער מתבצעות ביום אחד. המחיר יהיה שווה לכל נפש ובית החולים הפרטי והמפואר עומד לרשותכם עם הרופאים הכי מנוסים שיש, וכמובן שההשתלה כולה מלווה באחריות מלאה על כל תוצאה שתהיה!

 

השתלות שיער לנשים
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הרופאים שלנו

בתי החולים שלנו

ממליצים

חיים צרפתי - ממליץ על השתלת שיער לגברים

למי שחושב לעשות השתלה זה המקום צוות מספר אחד בארץ בלי גימיקים ובלי סיפורים כל מה שאמרו היה אמת ליווי מלא מארץ של דניאל המדהימה שדאגה לנו בכל דקה ודקה 24 שעות הייתה זמינה ודוקטור חגי
בקיצור זה המקום להשתלה מושלמת!!

רוני מרחבי - ממליץ על השתלת שיער

מי שיש לו נשירת שיער וקרחת ורוצה להגשים את החלום זה הזמן אני את החלום שלי כבר הגשמתי ממליץ בחום והאבה שירות ואדיבות ברמה יחס אישי לכל אחד עזרה ותמיכה חוויה של החיים

לכל ההמלצות

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333