מחיר השתלת שיער לגברים ונשים

אנו בחברת Hair Master מציעים לכם השתלת שיער מחיר אטרקטיבי ומשתלם בהחלט החל מ 220 ש"ח בפריסה ל 60 תשלומים שונים, בכפוף לאישור החברה המממנת ואישור הרופא המבצע. כול ההשתלות שלנו מבוצעות באיסטנבול טורקיה בבי"ח חולים פרטי בפיקוח ממשלתי כאשר נושא הבטיחות אצלנו הוא מעל הכל, והצוות הרפואי משתמש במכשור הטוב והמתקדם ביותר שיש. אנו מבצעים את הטיפול כולל לגברים ונשים. לקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום!

השתלת שיער יכולה להיות הפרוצדורה שתשנה את חייכם. מדובר על פרוצדורה די פשוטה לכאורה כאשר רק בעיניכם היא תיראה מסובכת ולא בעיני הרופא המומחה שמבצע אותה. עם זאת נשאלת שאלה חשובה ביותר והיא שאלת המחיר. אז כמה עולה השתלת שיער בימינו ומה משפיע על המחיר?

מה המחיר הממוצע להשתלת שיער?

השתלת שיער היא פרוצדורה שבאופן תיאורטי קל להבין אותה ובאופן מעשי קשה לבצע אותה, כאשר רופא מומחה ומנוסה שמבצע זאת פעמים רבות ודאי לא יגלה קושי לביצועה אלא רק יידרש לו זמן רב. הפרוצדורה עצמה לא כוללת הדבקה בשום צורה אלא החדרה של זקיקי שערה ישירות אל הקרקפת. כך למעשה מוחדרים זקיקי שערה טבעיים לחלוטין שיצמחו בקרקפת של המטופל ואחרי כמה חודשים יהיה לו שיער שופע ממש כמו בשנותיו הצעירות. להשתלת שיער מחיר משתנה מאוד לפי סוג השיטה, זהות הרופא ומספר פרמטרים נוספים כאשר הוא יעמוד לרוב בממוצע בין 12 אלף ל-24 אלף שקלים.

מה משפיע על המחיר?

  • להשלת שיער לגברים מחיר שונה מהשלת שיער לנשים. אפשר לומר כי השונים יהיה ניכר בכל הפרמטרים כאשר להשתלת שיער מחיר גבוה יותר כאשר מדובר בגברים שלרוב סובלים מקרחות רבות יותר.
  • למעשה כך אנו קופצים לפרמטר השני, כמות הזקיקים שיש להשתיל. להשתלת שיער מחיר גבוה יותר ככל שיש צורך ביותר זקיקי שערה כאשר על 4000 זקיקי שערה תשלמו לרוב כ-16 אלף שקלים בעוד שעל 6000 זקיקי שערה המחיר יכול להגיע למעל 20 אלף שקלים.
  • מחרי השתלת שיער לא מורכב רק מכמות הזקיקים אלא גם מזהות הרופא. יש רופאים מנוסים יותר שיעלו הרבה יותר מרופאים שאין להם שנות ניסיון רבות אך כמובן שכאן השיקול הוא לא רק כספי אלא של בטיחות הפרוצדורה והצלחתה.
  • אחרי 10 שעות של השתלת שיער אף אחד לא רוצה לקבל תוצאה מתאימה, כאשר גם משך הטיפול משפיע על המחיר ומייקר אותו.

כמה עולה השתלת שיער בחו"ל?

להשתלת שיער מחיר אחר כאשר מבצעים את הפרוצדורה במדינה אחרת כמו למשל בטורקיה או ביוון. אם מבצעים את הפרוצדורה בטורקיה כמו אלפי אנשים אחרים מרחבי העולם ומאות ישראלים, בעיקר גברים, שרוצים ליהנות משיער שופע ממש כמו בשנות ה-20, התענוג יכול להיות אפילו זול יותר מהארץ וכמובן שהתוצאה תהיה הרבה יותר טובה, הרי ידוע שטורקיה היא בירת השתלות השיער העולמית ואת זה ישראלים רבים ישמחו לספר לכם. השתלת שיער בטורקיה תעלה בין 2000 ועד 4000 יורו במוצע כאשר גם כאן המחיר משתנה לפי כל הפרמטרים כגון מצב השיער, משך הטיפול וכן הלאה.

אנו ב-הייר-מאסטר מבטיחים לכם את השתלת השיער הטובה ביותר שיש וכמובן אחריות מלאה על כל התהליך. המחירים הכי משתלמים והצוות הכי מנוסה עומדים לרשותכם וכל מה שנשאר לכם לעשו תזה להתקשר ולקבוע תאריך להגשמת החלום!

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

או התקשר ישירות

073-7533333