המודעות הרבה מאד לאסתטיקה, הן בקרב נשים והן בקרב גברים, הובילה לפיתוח טכניקות שונות המסייעות ביצירת מראה אסתטי ויפה יותר. במקרים של נשירת שיער, בין אם בשל התקרחות טבעית הנובעת מהגיל, בין אם בשל טיפולים שונים, בעיות בריאות, נטילת תרופות או אפילו בעקבות הגנטיקה או עניינים הורמונליים, ניתן לבחור באפשרות של השתלת שיער dhi, הנחשבת כיום לפופולארית יותר ויותר.

השתלת שיער dhi: מה בדיוק השיטה הזו מציעה?

כאשר מדברים על השתלת שיער dhi – Direct Hire Inplant מתכוונים לשיטת השתלות שיער מדויקת מאד, שאיננה מצריכה את גילוחו של אותו שיער מושתל. במקרים של השתלות שיער בטורקיה ובייחוד השתלת שיער באיסטנבול, יכולים הבוחרים בכך לקבל מענה בהתאמה מלאה במחירים נוחים מאד ולשלב "על הדרך" גם חופשה קצרה ביעד.

השתלת שיער dhi כוללת במסגרתה שלושה שלבים. בהשתלה זו מוציאים את זקיקי השערה באמצעות עט טינטיום מיוחד ומבצעים אותה בעזרתו של מזרק עדין מאד. בהליך עצמו מכניסים כל זקיק שערה באופן נפרד ישירות אל המזרק ומזריקים אותו לאזור הרצוי. היתרונות בשיטה זו הם רבים. ראשית, לא צריך לבצע חתכים זעירים, שנית ההחלמה בהשוואה לשיטות השתלת שיער אחרות היא מהירה יותר וכפי שצוין קודם, אין צורך בגילוחו של האזור המושתל.

השתלת שיער dhi

שלבי הטיפול של DHI

השתלות שיער בטורקיה בשיטה זו מתחילים במיצוי זקיקי השיער מאותו אזור תורם בעזרתו של כלי חד פעמי קטנטן במיוחד. את זקיקי השערה שנלקחו מהאזור התורם שומרים בטמפרטורה האידיאלית להם על מנת שלא לפגוע בהתפתחותם. לאחר מכן, מושתלים זקיקי השערה באזור הנתרם ומבלי ליצור חתכים מקומיים או חורים. בזכות השימוש במזרק בקוטר קטנטן מאד, קוטר של 1 מ"מ בלבד, ניתן להשיג שליטה מלאה על כיוון ההשתלה, על העומק שלה וכן על הזווית שלה. כך מתקבלת השתלה בעלת מראה טבעי לחלוטין ועם סיכויי הצלחה של 100 אחוזים. ניתן להבטיח כי אותו שיער מושתל לא ייפגם ולא ייפול וגם שיגדל לאורך כל החיים.

למעוניינים בהליך של השתלת שיער באיסטנבול במסגרת החיפוש אחר פתרונות של השתלות שיער בטורקיה, מומלץ מאד לפנות למומחים. לחברות המציעות פתרון זה ושמות דגש על איכות, מקצועיות ומיומנות. מדובר בהשתלה מאתגרת מאד הדורשת מהרופא המבצע אותה רמת דיוק גבוהה מאד. לאור יתרונותיה הרבים, בוחרים ישראלים רבים לבצע אותה בחו"ל וליהנות ממראה טבעי לחלוטין ומהשתלה שאיננה בולטת לעין. השיער נטמע בהצלחה באזור המושתל ומתקבל מראה נהדר. ההחלמה מהירה מאד ולא צריך להסתיר את המקום באמצעים שונים.

לסיכום

רוצים לעבור השתלת שיער באיסטנבול בשיטת dhi? מומלץ לכם לפנות לישראלים אחרים שעברו את ההליך ולבדוק איתם את מידת שביעות רצונם מתוצאותיו. בנוסף, כדאי לכם להשוות זאת לשיטות אחרות ולבחון לעומק את כל היתרונות וגם את החסרונות (אם יש כאלה).

השתלת שיער dhi לגבר
 • ליווי נציג ישראלי להשתלת שיער
  ליווי נציג ישראלי

  ליווי נציג ישראלי צמוד, כולל בזמן היעוץ, בחדר הניתוח ובזמן הביקורת, שנותן לך מענה מא' עד ת' – צוות ישראלי שעוטף אותך בכל שלב בתהליך וזאת בשיתוף עם הצוות הרפואי בטורקיה.
 • השתלות שיער מוצלחות
  ביטוח

  החברה היחידה המבוטחת בביטוח אחריות שילוחית מבית "Loydss" בלונדון
 • השתלות שיער בבי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי
  בי''ח פרטי בפיקוח ממשלתי

  בטיחות מעל הכל! כל ההליך מתבצע בבית חולים בלבד, בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, מהמצויידים והמפוארים ביותר באיסטנבול ולא במרפאות פרטיות של הרופא.
 • השתלות שיער ללא צלקות
  מקסימום זקיקים

  ללא הגבלת זקיקים וזמן, אנחנו מבטיחים את כמות המקסימום של הזקיקים האפשרית להשתלה, בהתאם לתנאים הפיזיולוגיים שלך, ובצפיפות הגבוהה ביותר. מבטיחים הצלחה, ותוצאה שתראה טבעית לחלוטין.

הרופאים שלנו

בתי החולים שלנו

ממליצים

חיים צרפתי - ממליץ על השתלת שיער לגברים

למי שחושב לעשות השתלה זה המקום צוות מספר אחד בארץ בלי גימיקים ובלי סיפורים כל מה שאמרו היה אמת ליווי מלא מארץ של דניאל המדהימה שדאגה לנו בכל דקה ודקה 24 שעות הייתה זמינה ודוקטור חגי
בקיצור זה המקום להשתלה מושלמת!!

רוני מרחבי - ממליץ על השתלת שיער

מי שיש לו נשירת שיער וקרחת ורוצה להגשים את החלום זה הזמן אני את החלום שלי כבר הגשמתי ממליץ בחום והאבה שירות ואדיבות ברמה יחס אישי לכל אחד עזרה ותמיכה חוויה של החיים

לכל ההמלצות

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

  או התקשר ישירות

  073-7533333