השתלת שיער dhi

המודעות הרבה מאד לאסתטיקה, הן בקרב נשים והן בקרב גברים, הובילה לפיתוח טכניקות שונות המסייעות ביצירת מראה אסתטי ויפה יותר. במקרים של נשירת שיער, בין אם בשל התקרחות טבעית הנובעת מהגיל, בין אם בשל טיפולים שונים, בעיות בריאות, נטילת תרופות או אפילו בעקבות הגנטיקה או עניינים הורמונליים, ניתן לבחור באפשרות של השתלת שיער dhi, הנחשבת כיום לפופולארית יותר ויותר.

השתלת שיער dhi: מה בדיוק השיטה הזו מציעה?

כאשר מדברים על השתלת שיער dhi – Direct Hire Inplant מתכוונים לשיטת השתלות שיער מדויקת מאד, שאיננה מצריכה את גילוחו של אותו שיער מושתל. במקרים של השתלות שיער בטורקיה ובייחוד השתלת שיער באיסטנבול, יכולים הבוחרים בכך לקבל מענה בהתאמה מלאה במחירים נוחים מאד ולשלב "על הדרך" גם חופשה קצרה ביעד.

השתלת שיער dhi כוללת במסגרתה שלושה שלבים. בהשתלה זו מוציאים את זקיקי השערה באמצעות עט טינטיום מיוחד ומבצעים אותה בעזרתו של מזרק עדין מאד. בהליך עצמו מכניסים כל זקיק שערה באופן נפרד ישירות אל המזרק ומזריקים אותו לאזור הרצוי. היתרונות בשיטה זו הם רבים. ראשית, לא צריך לבצע חתכים זעירים, שנית ההחלמה בהשוואה לשיטות השתלת שיער אחרות היא מהירה יותר וכפי שצוין קודם, אין צורך בגילוחו של האזור המושתל.

השתלת שיער dhi תמונות לפני ואחרי

שלבי הטיפול של DHI

השתלות שיער בטורקיה בשיטה זו מתחילים במיצוי זקיקי השיער מאותו אזור תורם בעזרתו של כלי חד פעמי קטנטן במיוחד. את זקיקי השערה שנלקחו מהאזור התורם שומרים בטמפרטורה האידיאלית להם על מנת שלא לפגוע בהתפתחותם. לאחר מכן, מושתלים זקיקי השערה באזור הנתרם ומבלי ליצור חתכים מקומיים או חורים. בזכות השימוש במזרק בקוטר קטנטן מאד, קוטר של 1 מ"מ בלבד, ניתן להשיג שליטה מלאה על כיוון ההשתלה, על העומק שלה וכן על הזווית שלה. כך מתקבלת השתלה בעלת מראה טבעי לחלוטין ועם סיכויי הצלחה של 100 אחוזים. ניתן להבטיח כי אותו שיער מושתל לא ייפגם ולא ייפול וגם שיגדל לאורך כל החיים.

למעוניינים בהליך של השתלת שיער באיסטנבול במסגרת החיפוש אחר פתרונות של השתלות שיער בטורקיה, מומלץ מאד לפנות למומחים. לחברות המציעות פתרון זה ושמות דגש על איכות, מקצועיות ומיומנות. מדובר בהשתלה מאתגרת מאד הדורשת מהרופא המבצע אותה רמת דיוק גבוהה מאד. לאור יתרונותיה הרבים, בוחרים ישראלים רבים לבצע אותה בחו"ל וליהנות ממראה טבעי לחלוטין ומהשתלה שאיננה בולטת לעין. השיער נטמע בהצלחה באזור המושתל ומתקבל מראה נהדר. ההחלמה מהירה מאד ולא צריך להסתיר את המקום באמצעים שונים.

לסיכום
רוצים לעבור השתלת שיער באיסטנבול בשיטת dhi? מומלץ לכם לפנות לישראלים אחרים שעברו את ההליך ולבדוק איתם את מידת שביעות רצונם מתוצאותיו. בנוסף, כדאי לכם להשוות זאת לשיטות אחרות ולבחון לעומק את כל היתרונות וגם את החסרונות (אם יש כאלה).

השתלת שיער dhi לגבר