השתלת שיער fue

למה השתלת שיער בשיטת fue?

ב Hair Master אנו מציעים לכם השתלת שיער בשיטת fue המהפכנית במחיר סופר אטרקטיבי החל מ 220 ש"ח בפריסה ל 60 תשלומים שונים. לא הגבלה של זקיקים וזמן כאשר אנחנו מבטיחים את הכמות המקסימלית של הזקיקים האפשרית להשתלה, ביום אחד ובצפיפות הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר על השתלת שיער בשיטת fue צרו איתנו קשר עוד היום!

על השתלת שיער כבר כולם שמעו, אפילו גברים ונשים שהשיער שלהם עוד שופע, ולא רק בגלל כוננות ליום שבו השיער יהפוך להיות דליל ויצוצו קרחות אלא כי באמת מדובר על אחת הפרוצדורות הפופולריות והמבוקשות ביותר שיש. גם לתהליך זה יש שיטות רבות ואחת מהן היא שיטת FUE. מהי שיטה זו. מה טוב בה? כמה היא עולה? זה הזמן שלנו ב-הייר מאסטר לספר לכם את כל הפרטים..

מהי השתלת שיער בשיטת FUE?

השתלות שיער מתבססות על השתלה של זקיקי שערה בתוך הקרקפת כך שהשיער יהיה מוחזק היטב ויצמח באופן טבעי. יש שיטות רבות לתהליך זה כאשר אחת מהשיטות היא שיטת FUE המפורסמת שנחשבת כיום לשיטה הטובה ביותר. במהלך שיטה זו, שהיא כמובן הכי חדשה בתחום ותופסת תאוצה בכל מדינה שבה היא מוכרת, מוחדרים שתלי השערה אל הקרקפת אחד אחד ולא בקבוצות כמו בשיטות אחרות, דוגמת שיטה FUT. שיטה זה מכילה יתרונות רבים הן התהליך עצמו שמתבצע בצורה הרבה יותר פשוטה ומהירה, והן בתוצאות המדהימות שלה.

השתלת שיער fue

 

מה ההכנות לשיטה וכיצד ומה צריך לדעת עליה?

השתלת שיער FUE דורשת הכנות מקדימות כאשר החשובה שבהן היא גילוח של כל אזור ההשתלה, וזאת כדי שיהיה ניתן לבצע את הפרוצדורה בצורה חלקה וקלה. ההשתלה עצמה אינה מתבצעת בהרדמה מלאה אלא בהרדמה מקומית בלבד כאשר כל מה שהמטופל ירגיש הן הדקירות הקטנות בהחדרת השתלים אל הקרקפת שלו, כך שהוא ירגיש כאב מזערי במיוחד. במהלך הפרוצדורה המטופל ישכב על הבטן או על הצד, בהתאם לאזור בראש שבו הרופא יתבקש להחדיר את השתלים באופן הנוח ביותר. השתלים עצמם יהיו בקוטר של 9.7 עד 0.9 מילימטרים וכל שתל יכיל בתוכו מ-1 עד 4 שערות.

מה היתרונות והחסרונות של השתלת שיער בשיטת FUE?

להשתלת שיער בשיטת FUE יש יתרונות וחסרונות שאותם כל אחד שרוצה לעבור השתלת שיער חייב להכיר, וראשית נתחיל ביתרונות. מדובר בשיטה מוצלחת ביותר והתוצאות שלה מדברות בעד עצמן. השיער ייראה טבעי לחלוטין כאשר אחרי זמן החלמה קצר מאוד המטופל יוכל לעשות הכל ללא הגבלה. השתלת שיער בשיטת FUE אינה משאיר סימנים כלשהם ובטח לא צלקות כאשר כך השיטה מתאימה גם לגברים שדורשים שיער קצר. החסרונות הן בעיקר המחיר והזמן שנדרש לביצוע. בגלל שמדובר בהשתלה איטית ומדויקת, מה שמביא לתוצאה טובה, היא אורכת לפחות 6 שעות שלמות.

כמה עולה השיטה?

אולי החיסרון הבולט ביותר של השתלת שיער בשיטת FUE היא המחיר. להשתלת שיער בשיטת FUE מחיר גבוה יותר משיטות אחרות כדוגמת שיטת FUT. בשיטת FUT מוציאים רצועת עור שלמה עם זקיקי השערה שבתוכה ולכן השיטה מהירה יותר, פשוטה יותר וזולה יותר, ולכן זולה יותר ומכילה סיכונים שאין בשיטת FUE. להשתלת שיער FUE מחיר גבוה אך אפשר לבצע אותה בטורקיה איתנו ב-הייר מאסטר תמורת מחיר הרבה יותר נמוך שינוע בין 1600 ועד 2500 יורו בטורקיה, המקום הכי טוב לביצוע השתלות שיער בשיטה זו בעולם כולו.