בימנו, תופעת ההתקרחות בקרב גברים הולכת והופכת רווחת יותר ויותר. מחקרים שונים מנסים להתחקות אחר הגורמים לתופעה, אולם עד שנצליח לפתח תכשיר או תרופה שיסייעו במניעתה – יהיה עלינו להסתפק בפתרונות לאחר מעשה. שיער ראש עשיר וסמיך הפך כבר מזמן לסמל סטטוס בעולם המערבי, וגברים רבים מתקשים להשלים עם התהליך של הידלדלות שיער ראשם.

לא נותנים לקרחת לנצח – כל הפתרונות להתקרחות

יש מי שמוכנים לגלח את כל שיער הראש ולעבור למראה "גלאח" חלק, אבל רוב הגברים היו מעדיפים להיאחז במראה מלא השיער. בדיוק לשם כך פותחו מספר פתרונות מובילים להתקרחות, ובראשם – הדמיית שיער או השתלות שיער. בכתבה זו נפרט אודות שני פתרונות אלו ונסייע לכם בתקווה לקבל החלטה חכמה יותר לגבי הדרך המתאימה עבורכם.

קו ההגנה הראשון – הדמיית שיער בעזרת טכנולוגיה מתקדמת

הדמיית שיער (מיקרופיגמנטציה) היא תהליך שמתבסס על החדרת פיגמנטים אל אזור ההתקרחות. זאת, לשם יצירת מראה מדומה של זקיקי שיער הצומחים בו. החדרת הפיגמנטים מתבצעת בעזרת מחטים דקיקות ועדינות, אולם מכיוון שהוא מתבצע תחת הרדמה או אלחוש הוא איננו כרוך בכאבים (תיתכן מעט אי נוחות).

סשן טיפולים של הדמיית שיער ידרוש מכם בין שלוש לחמש פגישות עד להשגת המראה הרצוי, ויוכל להחזיק מעמד בצורה טובה לפרק זמן של עד כחמש שנים. כמובן שקהל היעד העיקרי של הדמיית שיער הנו גברים הסובלים מתופעת ההתקרחות, אולם כדאי לדעת כי פתרון זה יכול להתאים גם לנשים הסובלות מתופעה של דילול שיער באזורי גוף מסוימים.

למיטיבי לכת – השתלת שיער כפתרון ארוך טווח

פתרון נוסף שכדאי להכיר הנו זה של השתלות השיער – טכניקה כירורגית במסגרתה מושתלים באזור המקריח שתלי עור המכילים זקיקי שיער מאזור אחר בגוף בו קיימים זקיקי שיער עמידים להתקרחות.

השתלות שיער יכולות לשמש פתרון יעיל לא רק להתקרחות גברית, אלא גם לשחזור גבות, זקן, ריסים וכן כיסוי של צלקות שגרמו להפסקת צמיחת השיער באזור מסוים של הגוף. כיום, הענף של השתלות שיער הולך וצובר תאוצה לא רק בישראל – אלא גם בחו"ל.

השתלת שיער בחו"ל מהווה פתרון אטרקטיבי עבור הגבר הישראלי, ולה יתרונות רבים. השתלת שיער בחו"ל מתבצעת על ידי טובי המומחים בענף, בבתי חולים או מרכזים רפואיים מורשים, תוך קבלת יחס אישי ואחריות על טיב העבודה, ומעל הכל – במחיר שווה לכל נפש. לקבלת פרטים נוספים אודות השתלת שיער בחו"ל מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון בתחום זה.

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

או התקשר ישירות

073-7533333