למה לעשות ניתוח השתלת שיער אצלנו דווקא?

תוכלו לעשות אצלנו ניתוח השתלת שיער ללא צלקות וללא כאבים מיותרים ומיוחדים. אנו מציעים לכם ניתוח השתלת שיער בטורקיה ב 200 יורו הנחה כאשר הטיסה אלינו, החל מ 220 ש"ח בפריסה של עד 50 תשלומים.

כול הניתוחים שלנו מלווים ברופא ישראלי צמוד בבי"ח חולים פרטי בפיקוח ממשלתי עם אחריות מקצועית וביטוח בריאות מלא. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו להיות תוך 72 שעות עם שיער מלא וטבעי, מרגע הנחיתה.

ניתוח השתלת שיער אולי יכול להישמע לכם מלחיץ אך אחרי שתקראו את מה שיש לנו ב-הייר מאסטר לספר לכם, כבר תבינו מדובר בתהליך פשוט מאוד כשמבצעים אותו במקום הנכון. מהו ניתוח השתלת שיער ומדוע ניתוחים להשתלת שיער יכולים לשנות את חייכם? זה הזמן להמשיך לקרוא ולהפנים.

המרפאה של הייר מאסטר

מהו ניתוח השתלת שיער?

ניתוחים להשתלת שיער מבוססים על קציר זקיקי השערה שנמצאים בקרקפת שלכם והשתלה של שתלים ייעודיים שיהיו השערות הבאות שלכם. שערות אלו יצמחו באופן טבעי לחלוטין ולמעשה יהיה קשה מאוד לבין שלא מדובר בשיער הטבעי שלכם. יש מספר שיטות שבהם ניתן לעבור ניתוחים להשתלת שיער כאשר השיטה הכי מתקדמת שיש כיום היא שיטת FUE שאותה אנו ב-הייר מאסטר מציעים לכם לעבור. שיטה זו היא שיטה רובוטית כך שיש מקום לאפס טעויות בהדמיה מדויקת ביותר.

מדוע כדאי לעבור ניתוחים להשתלת שיער?

ניתוח להשתלת שיער יכול להפוך את החיים שלכם להרבה יותר איכותיים. שיער דליל יכול לפגוע בביטחון העצמי ובדימוי העצמי, כך שלא משנה כמה תשקיעו במראה החיצוני שלכם השיער יהרוס את הכל. במקום להסתובב עם פאה, לשים תרסיסים שיכסו את הקרחות או לקחת תרופות, השתלת שיער היא פתרון ארוך טווח בהשקעה חד פעמית!

השתלת שיער לגברים בקדמת הראש

איפה אפשר לעבור ניתוח השתלת שיער?

ניתוח השתלת שיער אפשר לעבור גם בארץ וגם בחו"ל כאשר לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות ויש חסרונות. אם תרצו לעבור ניתוח השתלת שיער בארץ כמובן שיש יתרון מובהק הרי תעברו זאת בארץ, קרוב לבית, כאשר אין צורך לטוס לשום מקום והתהליך באופן כללי מהתחלתו ועד סופו יהיה מהיר יותר. עם זאת, המחיר שתצטרכו לשלם על ניתוחים להשתלת שיער בארץ יהיו הרבה יותר גבוהים מהמחיר שתצטרכו לשלם על השתלות שיער בחו"ל, ולעתים המחיר יהיה גבוה יותר אפילו עם הטיסה לחו"ל. כמו כן, למרות התקדמות הרפואה בישראל בתחום השתלות השיער דווקא מקומות אחרים מתקדמים יותר.

איפה אפשר לעבור השתלות שיער בחו"ל?

יש מגוון רחב של מקומות שבהם תוכלו לעבור השתלות שיער בחו"ל כאשר מבין המקומות הקרובים אל מדינת ישראל שיהיו נוחים לישראלים, אפשר למנות את יוון וטורקיה כמקומות הטובים ביותר. טורקיה היא ללא ספק היעד הבולט כאשר אלפי ישראלים כבר הגיעו לאיסטנבול והיו לקוחות מרוצים של מעצמת השתלות השיער העולמית, כאשר בטורקיה המחירים נוחים מאוד, זמן הטיסה קצר והרופאים הם הטובים והמנוסים ביותר בעולם. השתלות שיער בטורקיה מתבצעות בשיטה המתקדמת ביותר, שיטת FUE שהיא למעשה שיטה רובוטית ומתקדמת לדיוק הכי גבוה שיש ולבטיחות מושלמת.

השתלות השיער הכי טובות שיש

אנו ב-הייר מאסטר רוצים שתהיו יפים ושיהיה לכם טוב, ואם תתקשרו אלינו נסביר לכם איך אנו מתכוונים לבצע את זה בכל שלבי התהליך. ליווי אישי ואחריות מלאה לכל אורך התהליך יסדרו לכם את השתלת השיער הכי טובה שיש, בשיטה הכי מתקדמת עם הרופאים הכי טובים! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

    או התקשר ישירות

    073-7533333