פתרונות לשיער דלילסובלים משיער דליל? חווים תחילה של התקרחות או בעיה במפרצים? ב Hair Master אנו מציעים לכם פתרונות לשיער דליל במחירים האטרקטיביים ביותר בישראל. השתלות שיער בטורקיה החל מ 220 ש"ח בפריסה ל 60 תשלומים בכפוף לאישור החברה המממנת והרופא המבצע.

אנו מציעים לכם בנוסף ליווי רפואי צמוד לכול אורך התהליך עם אחריות מלאה וביטוח בריאות מלאה. כל ההשתלות מבוצעות בבי"ח חולים פרטי בפיקוח ממשלתי המצויד המיכשור הרפואי המתקדם ביותר. כבר לא עוד שיער דליל גברים, צרו איתנו קשר עוד היום!

יכול להיות שגם אתם סובלים מבעיית שיער הדליל ואתם אפילו לא מודעים לכך. שיער דליל יכול להיות מכה קשה לא רק למראה אלא לביטחון העצמי שלכם או לשלמות שלכם בעיני עצמכם. זה בדיוק הזמן להבין אלו פתרונות קיימים וגם את הפתרון שלנו ב-הייר מאסטר, והבעיה תהפוך להיות נחלת העבר.

שיער דליל גברים

מהי בעיית שיער דליל לגברים?

עם שיער דליל גברים רבים חיים שנים רבות, זאת למרות שיש כבר פתרונות מתקדמים ואיכותיים שיהיו קבועים וישנו את המראה שלהם באופן טוטאלי. הבעיה היא שגברים רבים לא מודעים לפתרונות האלו ולעתים הם מודעים אליהם אך חושבים עליהם כל מיני הנחות יסוד לא נכונות, כמו למשל מורכבות הפרוצדורה שצריך לעבור כדי לפתור את הבעיה או המחיר שלה. תופעת דלילות השיער יכולות לגרום בהמשך להתקרחות גברית אך למעשה הבעיה רלוונטית גם לנשים ממש כמו לגברים. בעיה זו מדללת את צפיפות השיער כך שנוצרות קרחות בקרקפת, מה שיכול להיגרם בגלל שלל סיבות שונות ומגוונות.

מה יכול לגרום לשיער דליל?

שיער דליל גברים רואים כאחת הבעיות הראשיות כאשר מבחינת טיפולים אסתטיים, השתלת שיער בגלל שיער דליל היא הטיפול מספר אחת לגברים. מדוע הבעיה קורת והאם אפשר למנוע אותה? שיר דליל והתקרחות גברים יכולה להופיע בגלל שלל סיבות כאשר אפשר לציין את המתח הנפשי כאחת מהן. כמו כן טראומה שהגוף עבר או תהליך רפואי כלשהי יכול לגרום לדילול השערות כאשר גם שינויים הורמונליים למיניהם משפיעים על הפיזיולוגיה של הגוף בכמה מוקדים וביניהם גם זקיקי השערה שמידלדלים. כמו כן, ייתכן כי תזונה לקויה היא הבעיה, ובכל מקרה יש טיפולים הולמים לכל הסיבות.

אלו פתרונות קיימים לשיער דליל?

• יש מגוון רחב של פתרונות לשיער דליל כאשר הפתרון חייב להתקבל אחרי ייעוץ עם רופא. רופא עור יוכל לעזור לכם להבין את הבעיה כאשר אם מדובר על מחלה או על תזונה לקויה ולמעשה כל סיבה אחרת, יש להתייחס אליה באופן פרטני.
בכל מקרה אחד הפתרונות הראשונים שככל הנראה תנסו הם תוספי תזונה טבעיים או כדורים. טיפול תרופתי יכול להועיל ולמרות שלא תמיד זה נחמד לחיות עם כדורים או לא תמיד פרקטי, חשוב לכל הפחות לנסות.

• אם טיפול תרופתי לא עוזר או שאתם לא מעוניינים לקחת כדורים או להשתמש בכל תכשיר רפואי כלשהו כדי לפתור את הבעיה, אתם יכולים להסתיר את הבעיה. יש כמה דרכים טובות להסתרת הבעיה כולל פאות או תוספות שיער, כאשר אלו יהיו בעיקר טובים לנשים. יש גם ספריי שיכול להסוות את הקרחות שיש בשיער אך הוא לא פתרון קבוע להתקרחות גברים וגם לנשים הוא לא יהיה יעיל כל כך.

• מבין כל הפתרונות לשיער דליל הפתרון היחיד שיהיה ארוך טווח הוא כמובן השתלת שיער. אנו ב-הייר מאסטר מציעים לכם לעבור השתלת שיער לגברים בשיטה הכי מתקדמת ובמחירים משתלמים בטורקיה, שם רופא מומחה ומנוסה יטפל בכם בבית חולים פרטי ומפואר.

אחרי טיפול של כמה שעות, הבעיה הזו כבר לא תטריד אתכם!

רוצה לחזור בזמן ולהחזיר לעצמך ראש מלא בשיער? זה אפשרי!

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן מידע נוסף וביצוע אבחון לתוצאה חזויה תוך 24 שעות ע״י הצוות הרפואי בטורקיה/ביוון

    או התקשר ישירות

    073-7533333